Kórházban volt Király Viktor
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Király Linda testvére, Király Viktor hangszálgyulladással került kórházba, így a hétvégén két fellépése is elmarad.
hirdetés
Hetekkel ezelőtt kapott hangszálgyulladást Király Viktor, ám még mára sem jött teljesen rendbe az énekes, így a hétvégi fellépéseit is le kellett, hogy mondja.
„Sajnos még mindig nem jöttem rendbe teljesen, így a hétvégén is lesz két olyan fellépés, amin nem tudok részt venni. Elnézést mindenkitől, aki szeretett volna látni/hallani engem, remélem, hamarosan már minden ok lesz, és akkor ismét találkozhatunk. Úgy látszik, kicsit nagy volt a hajtás mostanában, tavaly nyár óta szinte nem volt megállás” – írta Viktor a Facebook-oldalán.
Az énekes egyébként jó hírekkel is szolgált rajongóinak, ugyanis elárulta, nemsokára bemutatja a Work című, legújabb dalát.
„De hogy néhány jó hírt is mondjak, jövő hét elején bemutatom a Work stúdióváltozatát, és a weboldalam is elindul, melyen megtaláljátok majd az összes nyári fellépésem dátumát is már!”
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.











