Dupla Megasztár szombaton
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Augusztus 28-én elstartolt az X-faktor; a nézettséget pedig úgy elvitte a Megasztár elől, hogy a konkurenciának még pislogni sem volt ideje.
hirdetés
Szinte már hagyománynak számít az RTL Klub háza táján, hogy rendre lekörözi a TV2-t a nézettségben.
Az X-Faktor győzelme szinte borítékolható volt; a TV2 pedig kétségbeesett lépésre szánta el magát.
Szombaton három órás Megasztárral próbálja meg a nézettséget elorozni, vagy legalábbis megközelíteni. A már beharangozott casting után máris jönnek a középdöntők, amelyeket szintén nyáron vettek fel.
A több száz továbbjutó – és már énekelni tudó – megasztárjelöltek közül szelektál a zsűri, akik legközelebb már az élő adásokban bizonyíthatnak.
Valószínű, hogy a második blokkra a TV2 mutatói javulni fognak; az X-Faktor vinni fogja a szombat estét, legalábbis 19.30-tól 21 óráig biztosan!
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
A magánéletéről mesélt.
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Rengeteg híres vendég volt.
Újra szingli az énekesnő.
Fény derült a dologra.
Még mindig csatázik a két család.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Nem örülnek a rajongók.











