Tragédia a dél-koreai lánybanda koncertjén
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
16 fiatal rajongó vesztette életét, valamint többen megsértültek a dél-koreai 4Minute lánybanda koncertjén, amikor beszakadt alattuk egy szellőzőrács.
hirdetés
Pénteken került megrendezésre a dél-koreai lánybanda koncertje, akiket 4Minute néven ismert meg a világ. A fellépésre Seongnamban, egy Szöul szomszédságában található városban került sor egy helyi fesztivál részeként. A rendezvényre több mint 700 ember volt kíváncsi, a nézősereg nagyrésze főként lányokból állt.
Összesen 27 fiatal követetett el végzetes hibát azzal, hogy szabálytalanul felmásztak egy szellőzőrácsra, amely a nagy terhelést már nem bírta el és beszakadt. A kamaszok 20 méter magasból zuhantak a betonaknába, így 16 fiatal olyan komoly sérülést szerzett, amelybe azonnal belehaltak, a többieket pedig súlyos sérülésekkel korházba szállították.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Cara Delevingne az első nyíltan leszbikus nő a Playboy nyomtatott címlapján.
Harmadik gyermekét várja.
Évek óta nem vállalt színészi munkát.
Kiderült, hogy mi okozta a halálát.
Szorongást okozott nála a teste változása.
Már nem kell a régi barátainak.
A sztárpár elárulta, hogy kislány vagy kisfiú lesz-e.
Kiderült, meddig titkolták, hogy együtt vannak.
Súlyos betegséget diagnosztizáltak a lányoknál.
Megtartották az esküvőt.











