Férjhez ment Geri Halliwell
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A Spice Girls egykori tagja tegnap kimondta a boldogító igent Christian Hornernek.
hirdetés
2015. május 15-én, pénteken nagy napra virradt a Kelet-Angliában található Bedfordshire, ugyanis a Woburn apátság részét képző St. Mary templomban örök hűséget fogadott egymásnak a Spice Girlsből ismert Geri Halliwell és párja, Christian Horner.
A ceremóniára helyi idő szerint délután fél öt körül került sor és nem éppen volt visszafogott, hiszen rengeteg családtag és barát hivatalos volt a pár nagy napjára. Ám egykori bandatársai közül egyedül Emma Bunton tette tiszteletét, ennek pedig állítólag az volt az oka, hogy 42 éves újdonsült feleség későn küldte ki a meghívókat.
A friss házasokról és a násznépről számos fotó látott napvilágot és maga Geri is megosztott jó pár képet, melyeket a rajongók hatalmas örömmel fogadtak, és nem győzték kifejezni gratulációjukat és jókívánságaikat.
Fotó: FameFlynet
Fotó: WENN
Fotók: FameFlynet
Fotó: WENN
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Félmeztelen képet osztott meg.
Nagyon szerelmes a híresség.
Máris egy újabb kapcsolat a láthatáron.
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Kiderült, milyen volt a meghívó.
Kiderült, mi lehetett a baj.
Megvannak a helyszínek.
Meglepő, melyik számot választotta.
Kiderült, néhány részlet a ruháról.













