Jericho tényleg távozik?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Chris Jericho hetek óta lázban tartja a rajongókat és a WWE-t azzal, hogy kíván-e szerződést hosszabbítani, avagy sem. Több hétfő esti RAW-műsorban is kijelentette, hogy ha nem kap lehetőséget, és nem lesz újra a WWE bajnok, akkor lelép a színről, és elhagyja a szervezetet.
hirdetés
Azóta Jericho kikapott a Night of Champions Six-pack Challenge főmérkőzésén: már rögtön az első két perc után RKO-t kapott Randy Ortontól, aki utána azonnal két vállra fektette, és Jericho ezzel kiesett a további párharcból.
Döbbenten és összetörten hagyta el a ringet, a közönség elhaltan skandálta, hogy Y2J, Y2J… de Jericho öles léptekkel kiment a csarnokból.
Másnap tett egy nyilatkozatot a Twitteren, miszerint a vasárnapi volt az utolsó fellépése, és Calgaryba utazik; szóval gyakorlatilag megerősítette a távozásáról szóló pletykákat. Azt még hozzáfűzte, hogy decemberben Ausztrál Turnén vesz részt saját rockbandájával, a Fozzyval.
Ezzel szemben a tegnapi hétfő esti RAW-műsorban szerepet kapott, és egy visszavágót vívott John Morrison ellen, illetve a jövő heti RAW-adásban az újdonsült bajnok, Randy Orton ellen vív egy az egy elleni küzdelmet.
Szóval Jericho épp olyan ellentmondásos a való életben, mint a ringben, így folytatódnak a találgatások hogy megy, vagy marad-e Chris Jericho.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.
Fontos dátum közeledik az életükben.













