Ariana Grande a MAC új reklámarca
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A MAC ezúttal Arianát választotta a Viva Glam legújabb kollekciója reklámarcának – a termékek januárban kerülnek a polcokra.
hirdetésMiley Cyrus után Ariana Grande kapta a megtisztelő feladatot, hogy képviselje a MAC Viva Glam névre keresztelt legújabb kollekcióját, melyhez már el is készültek az új kampányfotók. A színésznőként és énekesnőként is egyaránt népszerű 22 éves Ari egy fekete együttesben és térd fölé érő tűsarkúban pózol a képeken egy róla készült festmény előtt.
Megtisztelőnek és izgalmasnak tartom, hogy egy olyan márkával dolgozhatok együtt, ami mindig is kiállt az egyenjogúságért. A nevemmel fémjelzett rúzsok és szájfények januárban kerülnek az üzletek polcaira, és minden egyes pennyvel a HIV / AIDS-fertőzötteket támogatjuk. Mindig is imádtam, és lelkes támogatója voltam a MAC Cometicsnek, egészen azóta, hogy kislányként megláttam az első #VIVAGLAM-lányt, RuPaul Charlest egy kirakat mögött a plázában
– olvashatóak Ariana sorai az Instagramon.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Hát persze, hogy ő is ott volt!
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
Itt a bizonyíték a románcra.
10 évet töltött a sorozattal.
Több beceneve is van.











