Első gyermekét várja Angela Simmons
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A színésznő ujjára még csak múlt hónapban került gyűrű, úgy tűnik, párjával máris nekiláttak a családalapításnak.
hirdetésÁprilis végén számoltunk be, hogy sokáig titkolt párja megkérte Angela Simmons kezét, aki természetesen igent mondott. Ugyan az sküvő egyelőre várat magára, ám a színésznő már egy sokkal izgalmasabb hírről tudósított az Instagramon a minap, ugyanis bejelentette, hogy áldott állapotban van.
El vagyunk ragadtatva és izgatottak vagyunk, amiért egy ilyen hatalmas áldás érkezik az életünkbe. A családalapítás olyasvalami volt számomra eddig, amiről csak álmodozni mertem
– írta Angela a lent látható kép kíséretében a közösségi oldalon.
Mint említettük, a barna hajú szépség sokáig titkolta kedvesét, ám a közelmúltban Sutton Tennyson üzletember társaságában kapták lencsevégre kézenfogva, így lehullott a lepel a férfi kilétéről.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Fény derült a dologra.
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
Újra szingli az énekesnő.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.











