Véget ér a Teen Wolf
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A sorozat executive producere, Jeff Davis a san diegói Comic-Conon jelentette be tegnap, hogy a hatodik évad lesz az utolsó.
hirdetésSzomorú nap volt a tegnapi a Teen Wolf rajongóinak számára, ugyanis a San Diegóban megrendezésre került Comic-Con nem a szokásos mederben zajlott. A sorozat készítői ugyanis ezen a rendezvényen szokták bejelenteni a produkció megújítását, ez idén azonban elmaradt, mivel az MTV úgy döntött: ideje, hogy lezárást kapjon a 2011 óta nagy sikerrel futó történet.
Ez az évad egy kicsit más lesz, mint az előzőek, de nincs semmi ünnepelnivaló ebben. A hatodik évad végén elérjük a századik epizódot, és úgy határoztunk, hogy ennyi elég is
– nyilatkozta Jeff Davis a sajtókonferencián, hozzátéve, hogy az utolsó évad mindössze húsz részből áll majd, az első epizód pedig novemberben kerül képernyőre.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Dúl köztük a szerelem.
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Férjhez ment a Little Mix énekese.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Új interjút adott a színész.











