Selena olyan pasit akar, aki megőrül érte
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Selena Gomez azt mondja, hogy olyan barátot szeretne, aki megőrül érte, és úgy viseli gondját, mint egy hercegnőnek.
hirdetés
A 18 éves énekesnő, Selena Gomez úgy gondolja, hogy a szerelem a legfontosabb a világon. Elárulta, hogy ő még nem találta meg álmai hercegét, viszont most kitartóan keresi. „Még mindig keresem azt a valakit, aki megőrül értem, aki úgy bánik velem, mint egy hercegnővel!” – nyilatkozta Selena, majd így folytatta: „A szerelem egy nagy dolog, amikor fiatal vagy, tulajdonképpen a legfontosabb dolgog a világon.”
Az énekesnő nemrég azt nyilatkozta, hogy nem tudja mi a szerelem, még nem ismeri azt az érzést, és még mindig csak 15 évesnek érzi magát. Azonban úgy látszik, mostanra változott a véleménye, és most az a fajta társkereső típus, aki kitartóan keresi azt a fiút, akiben megbízhat és nem hagyja ott őt.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Brutális gyilkosság történt.
Nem teljesen erre számítottunk.
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Felpörgött a rajongótábor egy podcast részlet miatt.
Nem kendőzte el a véleményét.
Tokióban jártak együtt.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Sokan csalódtak benne a régi fotója miatt.
Hónapokkal ezelőtt megtörtént.
Elárulta, mi volt az ára a sikerének.











