Bemutatta új dalát Emeli Sandé
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Már négy éve annak, hogy Emeli Sandé kiadta debütáló albumát, az Our Version of Eventset. Egy hete mutatta be új albumának egyik dalát, a Hurts-t, és most még egy jelent meg, ami a Garden címet kapta.
hirdetésA dal első hivatalos premierje a BBC 1 csatornán volt. A dal, aminek producere Chris Loco volt, egy visszaemlékezés arra a nyárra, amikor Sandé megírta a Gardent. Az énekesnőével együtt a »hip-hop szelleme«, Jay Electronica hangja is felcsendül.
Sandé bár új hangzást vett fel, azért hű maradt önmagához, ezért a rajongók nagy szeretettel várták vissza a tehetséges énekesnőt.
Emeli új albuma, a Long Live the Angels november 11-én fog megjelenni.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Egy titokzatos férfival randizik.











