Paul Wesley Shadowhunterst rendez
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A Vámpírnaplók népszerű színésze újra rendezői szerepkörben próbálhatja ki magát. Paul Wesley a Freeform közönségkedvenc szériájának, a Shadowhuntersnek rendezi egyik epizódját.
hirdetés
Hétfőn került adásba az Egyesült Államokban a Shadowhunters második évadának tizedik epizódja, egyben félévadzárója. A sorozat rajongóinak tehát egy időre el kell köszönniük kedvenceiktől, ugyanis az árnyvadászok legközelebb június 5-én térnek vissza a képernyőkre. Ám ameddig mi várakozásra kényszerülünk, a stáb és a színészek nem unatkoznak – január óta forgatják a 2B epizódjait.
Ahogyan arról mi is beszámoltunk, a Comic-Conon jelentették be, hogy az egyik rész rendezője nem kisebb személy lesz, mint a Vámpírnaplók Stefanja, Paul Wesley. A színész a The CW pénteken leköszönő szériájában már kipróbálhatta magát direktorként, így a feladat nem lesz új számára, és Instagram-oldalán osztott meg egy képet a forgatókönyvről, amelyen neve jól áthatóan szerepel, mint az aktuális epizód rendezője.
Arra a kérdésre, hogy Paul melyik részért felelős, Todd Slavkin még ősszel, a Comic-Con után a Twitteren adott választ. Kedvenc Stefan Salvatore-unk a fantasy 16. részét rendezi. A rendkívüli hírt Paul egy videóüzenetben jelentette be a Shadowhunters rajongóinak még októberben:
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Együtt léptek a vörös szőnyegre.
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.











