Marilyn Manson végre címet választott 10. stúdióalbumának
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A hamarosan hazánkba látogató rocker várhatóan rövidesen piacra dobja új korongját.
hirdetés
A 2015-ben megjelent The Pale Emperor óta viszonylag csend volt Marilyn Manson háza táján, ám tévednek, akik azt hiszik, hogy a zenész tétlenül ült a babérjain, hiszen ezidő alatt összeállította tizedik nagylemezét. A kiadvány eredetileg február 14-én, Valentin-napon jelent volna meg, ám a dátum anélkül tűnt tova, hogy bármi is történt volna.
Manson új lemeze egyébként mindezidáig a Say10 munkamenet néven futott, amit a rocker most átkeresztelt Heaven Upside Downra. Arról továbbra sem áll rendelkezésre információ, hogy pontosan mikor számíthatunk a megjelenésére, vagy hogy hány tételt sorakoztat fel.
Az új album nem igazán hasonlít a The Pale Emperorra. Akik hallották az új nótákat, azt mondták, az Antichrist Superstar és a Mechanical Animals korongok legjobb részeire emlékeztetik őket, csak éppen egy új, egészen más megközelítésből. Erőszakos hangvételű, egyáltalán nem érzelgős
– magyarázta a zenész egy tavalyi interjúban.
via TeamRock
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
A magánéletéről mesélt.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Fény derült a dologra.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Újra szingli az énekesnő.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.











