Eredetileg Britney-é a Telephone?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Egy YouTube-on megjelent dal felzavarta a vizeket. Állítólag Britney Spears már felvette a Telephone-t... jóval Lady Gaga előtt.
hirdetés
A Gawker című sztárpletykákkal foglalkozó oldal szerint Lady Gaga írta a Telephone című zeneszámot Britneynek, aki a demo elkészítése után lemondott róla, így került vissza a mostanában egyre népszerűbbé váló Gagának.
Perez Hilton meg van róla győződve, hogy a YouTube-ra felrakott videón tényleg Britney énekli Gaga Telephone-ját. Spears legrégebb óta futó rajongói oldala, a World of Britney viszont tagadja, hogy a számon az énekesnő hangja található. És valóban, a dallamok tényleg nem éppen jók, amúgy is... Britneytől többet várnánk, nem igaz?
Szóval ez lenne a „hivatalos” Britney Spears dal Britney Spears hangja nélkül. Egyébként valaki 750 dollárt fizetett érte...
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Ma volt a második rész premierje.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Másodszorra is anyuka lesz.













