Starity

Valentin-nap celebmódra: így ünnepeltek a sztárok

2018. február 15. 08:08   |   Szerző: KulcsárHanga

A sztárok általában nem szeretik szerelmi életük minden pillanatát közzétenni az interneten. Ám a Valentin-nap kivétel a szabályok alól: ezen a napon mást sem lehet látni, mint rózsaszín ködben lebegő sztárpárokat mindenhol.

hirdetés

Egyesek romantikus vacsorával, mások vörös rózsában és csokiban dúskálva, vagy éppen csak a tőlük távolról lévő párjukra gondolva töltötték a szerelem napját – mind máshogyan. Összeszedtük ezeket a meghitt, vidám vagy éppen csöpögős pillanatokat, amelyeket az Instagramon osztottak meg velünk.

Dua Lipa csajos napot tartott, ezzel erősítve a Galentine's napot ünneplők táborát.

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

hirdetés

Sarah Hyland vérbeli romantikus napot tartott barátjával, Wells Adamsszel, sütött a párról, hogy imádják egymást.

 

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

Camila Cabello rajongói számára tette jobbá a napot, hiszen bejelentette a Never Be The Same turnéja állomásait. Camila sajnálatos módon csak három európai városba fog ellátogatni, Londonba, Amszterdamba, Birminghambe és Glasgow-ba.

 

A post shared by camila (@camila_cabello) on

Zac Efron poénosra vette a figurát romantikus helyett, ő nem esik szerelembe indén senkivel, marad a hagyományos háztetőről való leesésnél.

 

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

Maddie Ziegler tökéletes példája a legcukibb tiniszerelemnek.

 

A post shared by maddie (@maddieziegler) on

Chloë Grace Moretz két legnagyobb szerelme.

 

A post shared by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on

Lili Reinhart magányosan pózolt a Valentin-napi képén.

 

A post shared by Lili Reinhart (@lilireinhart) on

Kylie Jenner gyermeke apja, Travis Scott, nélkül ünnepelt.

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Candice King (Accola) cukorkásan édes ünnepet kívánt mindenkinek.

 

A post shared by Candice King (@candiceking) on

Avril Lavigne Hello Kitty témájú képpel emlékezett meg a szerelem ünnepéről.

 

A post shared by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

A Little Mix a Secret Love Song című dalukat elevenítették fel.

 

A post shared by Little Mix (@littlemix) on

Ellie Goulding ajándékként a rajongóinak egy kis kóstolót adott az éppen készülő albumából.

 

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on

Blake Lively piros lakkba vágta magát.

 

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Bella Thorne és pasija igencsak érdekes párost alkotnak.

 

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Millie Bobby Brown és Jacob Sartorius kiütötték a cukiságfaktort.

 

 

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek