Starity

Saturn Awards 2018: Íme a nyertesek listája!

2018. június 30. 14:02   |   Szerző: simplegirl.

Tegnap korán reggel rendezték meg 44. alkalommal az Academy Academy Of Science Fiction, Fantasy & Horror Films díjátadót, ismertebb nevén a Saturn Awards-ot a Burbankban található The Castawayben.

hirdetés
Saturn Awards 2018: Íme a nyertesek listája!
Fotó: Saturn Awards

Íme, a nyertesek listája!

FILM

  • Legjobb tudományos film: Szárnyas fejdavász 2049
  • Legjobb képregény alapján készült film: Fekete Párduc
  • Legjobb fantasy film: A víz érintése
  • Legjobb horror film: Tűnj el!
  • Legjobb akció/kaland film: A legnagyobb showman
  • Legjobb külföldi film: Baahubali 2: The Conclusion
  • Legjobb animációs film: Coco
  • Legjobb független film: Az igazi csoda
  • Legjobb színész: Mark Hamill (Star Wars: Az utolsó Jedik)
  • Legjobb színésznő: Gal Gadot (Wonder Woman)
  • Legjobb férfi mellékszereplő: Patrick Stewart (Logan - Farkas)
  • Legjobb női mellékszereplő: Danai Gurira (Fekete Párduc)
  • Legjobb fiatal színészi alakítás: Tom Holland (Pókember: Hazatérés)
  • Legjobb rendező: Ryan Coogler (Fekete Párduc)
  • Legjobb író: Rian Johnson (Star Wars: Az utolsó Jedik)
  • Legjobb zene: Michael Giacchino (Coco)
  • Legjobb jelmeztervező: Jacqueline Durran (A szépség és a szörnyeteg)
  • Legjobb smink: Joel Harlow, Ken Diaz (Fekete Párduc)
  • Legjobb vizuális effektek: Christopher Townsend, Guy Williams, Jonathan Fawkner, Dan Sudick (A galaxis őrzői vol. 2)

TELEVÍZIÓ

  • Legjobb tudományos sorozat: Orville
  • Legjobb horror sorozat: The Walking Dead
  • Legjobb akció/thriller sorozat: Better Call Saul
  • Legjobb fantasy sorozat: Outlander
  • Legjobb televíziós alakítás: Twin Peaks
  • Legjobb animációs sorozat:Star Wars - Lázadók
  • Legjobb adaptációs sorozat: Flash - A Villám
  • Legjobb új média sorozat: Star Trek: Discovery
  • Legjobb új média szuperhős sorozat: The Punisher
  • Legjobb színész sorozatban: Kyle MacLachlan (Twin Peaks)
  • Legjobb színésznő sorozatban: Sonequa Martin-Green (Star Trek: Discovery)
  • Legjobb férfi mellékszereplő sorozatban: Michael McKean (Better Call Saul)
  • Legjobb női mellékszereplő sorozatban: Rhea Seehorn (Better Call Saul)
  • Legjobb fiatal színész sorozatban: Chandler Riggs (The Walking Dead)
  • Legjobb vendégszereplő sorozatban: David Lynch (Twin Peaks)

OTTHONI SZÓRAKOZÁS

  • Legjobb DVD/BD: Dave és a labirintus
  • Legjobb DVD/BD klasszikus film: Mentőcsónak
  • Legjobb DVD/BD gyűjtemény: Dracula Complete Legacy Collection
  • Legjobb DVD/BD televíziós sorozat: American Gods (első évad)
  • Legjobb DVD/BD különleges kiadás: Night of the Living Dead (kritérium)
  • Legjobb helyi produkció: Something Rotten!

SPECIÁLIS DÍJAK 

  • Legjobb producer: Jason Blum
  • Legjobb Dan Curtis-díj: Sarah Schecter
  • Legjobb speciális eredmény díj: Don Mancini (“Chucky”)
  • Legjobb filmkészítő díj: Jake Kasdan
hirdetés

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek