Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. július 15. 20:08   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a legjobb celebfotókat az Instagram-oldalról!

hirdetés

1. Adam Lambert és Joe Jonas egy fesztiválon

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

2. Avril Lavigne és Shawn Mendes egy show után

 

Avril Lavigne (@avrillavigne) által megosztott bejegyzés,

3. Justin Bieber és Hailey Baldwin bensőséges fotót osztott meg

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

4. Selena Gomez a Hotel Transylvániával van elfoglalva

 

Selena Gomez (@selenagomez) által megosztott bejegyzés,

5. Vanessa Hudgens és Austin Butler nyaral

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

6. Hát nem baba! 2 forgatásáról posztolt Tyra Banks

 

Tyra Banks (@tyrabanks) által megosztott bejegyzés,

7. Will Smith Budapest csúcsán bohóckodott

 

Will Smith (@willsmith) által megosztott bejegyzés,

8. Cristiano Ronaldo családjával pihent a VB után

 

Cristiano Ronaldo (@cristiano) által megosztott bejegyzés,

9. Kourtney Kardashian gyermekeivel vakációzik

 

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) által megosztott bejegyzés,

10. Kylie Jenner természetesebb ajkakkal pózol

 

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

11. Elérte a nyújtott-nyelv őrület Sam Smith-t is

 

Sam Smith (@samsmithworld) által megosztott bejegyzés,

12. Befejeződött Harry Styles arénaturnéja Los Angelesben

THE FORUM

13. Visszatért New Yorkba Lady Gaga

 

Feels good to be home. #NYC #haus

Lady Gaga (@ladygaga) által megosztott bejegyzés,

14. Szakállal hódít Drake

 

champagnepapi (@champagnepapi) által megosztott bejegyzés,

15. Chrissy Teigen és John Lgend nagyon cuki együtt

 

John Legend (@johnlegend) által megosztott bejegyzés,

16. Így twerköl a színfalak mögött Iggy Azalea

 

Iggy Azalea (@thenewclassic) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek