#KPOP: Egyedül van a városban a Dreamcatcher
Megérkezett a dél-koreai formáció legfrissebb minialbuma, amivel elhozták jól megszokott pop-rock stílusukat.

Alone In The City címmel illetett harmadik minialbumával tért vissza a Dreamcatcher. A formáció újdonsága szeptember 20-án került a lemezboltok polcaira, és a megjelenéssel egyidejűleg a főcímdal, a What videoklipje is elérhetővé vált.
A dél-koreai hetesfogat ezúttal is elhozta a tőlük jól megszokott zenei stílust, amihez tökéletesen illeszkedik a misztikus képi világgal rendelkező rövidfilm; s a jól szinkronizált, dinamikus koreográfia most is elengedhetetlen része volt. Csekkold alább!
Hat track (beleértve az intrót és az instrumentális változatot) sorakozik fel a korongon, melyek közül a főcímdal megírásábban Dami is segédkezett.
A középlemez fizikai formátuma két verzióban érhető el: Light és Shade.

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Lazán mentek kávézni, amikor fotók készültek róluk.
Sokak szerint nem volt jó passzban.
Berágott rá a sorozat producere.
Még több híresség, még több outfit!
A stylist bejelentette, hogy visszavonul.
Nagyon népszerű lett a fotó.
Összetalálkozott a két sztár.
Megható beszédet mondott a sztár.
Újra együtt látták őket.
Babát vár a színésznő!