Jason Derulo szeretne valamit Selena Gomeztől?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Rádióműsorban kérdezte meg, hogyan kell viselkednie annak, aki randira hívja az énekesnőt.
hirdetésSelena Gomez a Capital FM rádió vendége volt, és természetesen új zenéjéről is mesélt. A beszélgetés egy pontján pedig a műsorvezetők bejátszottak neki egy felvételt, amelyen Jason Derulo azt kérdezi tőle, mit tanácsolna egy férfinak, aki először randizik egy nővel. Illetve arra is kíváncsi volt a sztár, hogy Selenának milyen viselkedés, milyen stílus jön be.
Az énekesnő azt válaszolta, szereti a csoportos randikat, mert jobban biztonságban érzi magát, ha a barátai ismerik azt, akivel találkozik. Selena állítása szerint az első pillanatban meg tudja mondani, hogy ki az, aki őszinte szándékkal közeledik hozzá. Szereti továbbá ha az illető vicces, kalandvágyó, játékos és laza. Azt viszont nem igazán, ha valaki arrogáns és túlzottan magamutogató.
Így tehát Derulo is megkapta a segítséget ahhoz, hogyan kell cselekednie, ha esetleg közeledni szeretne Gomez felé.
via Seventeen
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Fény derült a dologra.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megvolt a nagy lagzi!
Felbolydult New York városa.
Megbetegedett a forgatáson.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?













