Jön a Spinédzserek újragondolt verziója
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A kilencvenes évek egyik legnépszerűbb romantikus vígjátékából sorozat készül.
hirdetésReboot készül a Spinédzserek című filmből, méghozzá sorozat formájában. Az 1995-ös alkotás újragondolt verziójában a Stacey Dash által alakított karakter, Dionne kapja a főszerepet.
A sorozatból kiderül, mi történik akkor, amikor a méhkirálynő Cher (akit eredetileg Alicia Silverstone játszott) eltűnik, és egyszerre barátnője lesz a legnépszerűbb lány az iskolában. Miközben Dionne megtanulja kezelni a hirtelen jött hírnevet, azt is ki kell derítenie, hová tűnt Cher.
A forgatókönyvírók Jordan Reddout és Gus Hickey lesznek, és az eredeti film producere, Robert Lawerence is részt vesz a munkálatokban.
A reboot ötlete egy hónappal azután jött, hogy a Spinédzserek megjelenésének 25. évfordulóját ünnepelte. A produkció gyártása még korai szakaszban van, ezért aztán nincs hír arról, kik lesznek a sorozat főszereplői.
via People
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Fény derült a dologra.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megbetegedett a forgatáson.
Megvolt a nagy lagzi!
Felbolydult New York városa.











