Starity

Így néztek ki a sztárok idén Halloweenkor – I. rész

2020. november 01. 11:11   |   Szerző: Glamster

A rendhagyó idei halloween ellenére a sztárok ötletes jelmezekkel álltak elő. Nézzük a legjobbakat!

hirdetés

1. Kylie Jenner és Kendall Jenner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) által megosztott bejegyzés,

2. Kendall Jenner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

3. Xtina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

4. Ciara: Cardi B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciara (@ciara) által megosztott bejegyzés,

5. Lil Nas X: Nicki Minaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lil Nas X (@lilnasx) által megosztott bejegyzés,

6. Bella Hadid: képregényhős

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bella  (@bellahadid) által megosztott bejegyzés,

7. Chrissy Teigen & John Legend: pókember és balerina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chrissy teigen (@chrissyteigen) által megosztott bejegyzés,

8. Bella Hadid: Tim Burton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

9. Adam Lambert: Mária Antónia francia királyné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADAM LAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

10. Colton Haynes: Simpson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colton Haynes (@coltonlhaynes) által megosztott bejegyzés,

11. Heidi Klum: Halloween

12. Lana Del Rey: Dorothy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lana Del Rey (@lanadelrey) által megosztott bejegyzés,

13. Rosalia: Az ötödik elem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LA ROSALÍA (@rosalia.vt) által megosztott bejegyzés,

14. Bebe Rexha: Poison Ivy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bebe Rexha (@beberexha) által megosztott bejegyzés,

15. Jesy Nelson: démon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@jesynelson által megosztott bejegyzés,

16. Lizzo: Légy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lizzo (@lizzobeeating) által megosztott bejegyzés,

17. Gigi Hadid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gigi Hadid (@gigihadid) által megosztott bejegyzés,

18. Kim Kardashian: Carol Baskin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

19. Kris Jenner: csontváz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kris Jenner (@krisjenner) által megosztott bejegyzés,

20. Cardi B: Medúza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cardi B (@iamcardib) által megosztott bejegyzés,

21. Kylie Jenner: kobra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kylie  (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

22. Hailey Bieber: nyuszi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) által megosztott bejegyzés,

23. Vanessa Hugdens: otthon ülős szettjei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boo! Happy Halloween from my living room to yourssss

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

24. Rebel Wilson ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rebel Wilson (@rebelwilson) által megosztott bejegyzés,

25. David Beckham: vámpír

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek