Hailey Biebert megviseli, hogy bunkón viselkedett
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A modell arról beszélt legutóbb, hogy megbánta, hogy sokszor bunkón viselkedett a pincérnőkkel.
hirdetésTikTokon tavaly nyáron felkaptak egy klipet, amelyben egy New York-i hostess beszélt az élményéről több celebbel. A hölgy, Julia Carolan Hailey Biebernek adta a legrosszabb értékelést:
3.5 a 10-ből... nem túl kedves... sose volt az, akárhányszor láttam
– mondta.
Több mint fél évvel később most Hailey erről a videóról beszélt egy pszichológusnak.
Nincs kifogásom arra, hogy bunkó voltam. Nagyon bánt, hogy rossz élményt okoztam valakinek
– kezdte a modell.
Sosem tudjuk, hogy valaki min megy keresztül. Emlékszem, hogy akkor egy olyan időszakot éltem, amikor sokszor voltam szomorú, és nehezemre esett ismeretlenek között lenni
– magyarázta.
Sokat gondoltam a videóra, és nagyon megbántam. Sajnálom, hogy így ismert meg. Bárcsak ne így viselkedtem volna vele. Ember vagyok és hibázok, és akkor nem voltam önmagam. Minden nap próbálok jobb ember lenni és fejlődni
– fejezte be gondolatát, majd hozzátette, hogy értékeli, amikor az emberek építő jellegű kritikával keresik fel.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Anne Hathaway gyermeket vár.
Új interjút adott a színész.
Újra kapcsolatban van?











