A díva tör előre
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Samantha Stone, akit sokan az éjszaka királynőjének tartanak, egyáltalán nem panaszkodhat.
hirdetés
Samantha nem győz eleget tenni a rengeteg meghívásnak, amit különböző szórakozóhelyektől kap. Az előadóművésznek igencsak megindult a szekere, de nagyon örül a rengeteg felkérésnek. Legutóbb a Club Desperadosban örvendeztette meg közönségét.
Egyszerűen nincs ahhoz fogható érzés, mikor színpadra lépek. Elmondhatatlanul imádom szórakoztatni az embereket, mindig is ezt szerettem volna csinálni, nagyon elégedett vagyok – mesélte Samantha.
Szerencsére szeretettel vesznek körül az emberek, nagyon jól esik, mikor egy-egy fellépés után odajönnek, hogy megdícsérjenek, vagy facebookon küldenek kedves üzeneteket. Nagyon sokat jelent nekem minden pozitív visszajelzés, amit kapok – folytatta.
Arra a kérdésre, hogy nem érik-e a hétköznapokon atrocitások, így felelt: Sajnálatos módon a mai emberek többségéből hiányzik a tolerancia, így kaptam már bántó megjegyzéseket is, amik rosszul estek, hiszen nagyon érzékeny lelkű ember vagyok. Mindenesetre igyekszem a negatív dolgokkal nem foglalkozni, mert el tudják rontani az egész napomat. Nagyon hálás vagyok a rajongóimnak a sok támogatásért, amit nyújtanak, ők mindig fel tudnak vidítani.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Igen, még közös tetkója is volt az exével.
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Teljesen új életet kezdett.
Tina Fey védte meg a színészt.
Őt már bíztosan nem láthajuk az új részekben.
Tényleg ennyire összeugrottak?
Közös randin vette részt.
Óriási ellentét volt köztük.











