Kanye West rehabra megy
Kanye West jobb ember és jobb apa akar lenni, ezért rehabra megy a hírek szerint.
hirdetésMiután kitiltották a Grammy-díjátadóról és visszalépett a Coachella fellépéséről, Kanye West állítólag rehabra megy, hogy egy viselkedésjavító programon vegyen részt. A rapper célja, hogy jobb ember és jobb apa legyen.
A hírről a Page Six számolt be exkluzívan. A magazinnak Ye csapata elmondta, hogy a zenész természetesen luxuskörülmények között fog pihenni.
West csapata keresi a megfelelő központot. Kanye szeretne segítséget kapni, így ebben segítenek neki. Nem akar nyilvánosan megjelenni addig, ameddig nem lesz jobban
– árulta el a forrás.
Ye szeretne egy egészséges kapcsolatot a gyerekeivel és Kimmel
– tették hozzá.
A rapper köztudottan küzd bipoláris betegséggel, amire nem hajlandó gyógyszereket szedni. Kardashian elmondása szerint végül a viselkedészavara vezetett a házasságuk végéhez.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült a dologra.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Drága lenne neki egy megcsalás.
Felbolydult New York városa.
Új életet kezdett, és azóta jól van.













