Kórházba szállították Travis Barkert
A zenészt felesége, Kourtney Kardashian kísérte el, miközben beszállították a kórházba.
hirdetésKórházba került Travis Barker: a zenészt kedden mentővel szállították a Los Angeles-i Cedars-Sinai kórházba, felesége, Kourtney Kardashian kíséretében.
Azt egyelőre nem tudni, mi történt a dobossal, akit Kardashian mellett testőrei is követték a kórházba. Percekkel azt követően, hogy megjelentek Barkerről a hírek, a híresség lánya, Alabama Instagramra posztolta a következő mondatot:
Kérlek, imádkozzatok
Emellett Barker délelőtt Twitteren osztotta meg, hogy "God save me" ("ments meg Istenem") - amely Machine Gun Kellyvel közös számának címe - de ezzel esetleges rosszullétére is utalhatott.
Barkerékre rájár a rúd mostanában, Kourtney ugyanis nemrég gyógyult fel a koronavírusból, amelyet másodjára kapott el.
via Page Six
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.













