Liam Hemsworth újra szingli!
A színész nemrég vetett véget kapcsolatának modell barátnőjével, Gabriella Brooksszal.
hirdetésÚjra szingli az egyik Hemsworth testvér: Miley Cyrus exférje, Liam nemrég ugyanis három év után szakított modell barátnőjével, Gabriella Brooksszal.
Az OK magazin forrása szerint Liam vetett véget a kapcsolatnak pár hónappal ezelőtt, és ezzel összetörte a modell szívét.
A bennfentes szerint ezért érhetett véget a szerelmük:
Liam nem akarta lekötni magát, és a munkája ismét több lett, amióta véget ért a járvány.
Hemsworth 2019-ben találkozott először Brooksszal, akit a szülei is sokkal jobban kedveltek, mint Miley Cyrust. Szerintük ugyanis jobban illett Gabriella a fiukhoz, mint Miley.
A színész és modell szerelme nagyon privátan kezelték magánéletüket, utóbbi szerint ugyanis "vannak dolgok, amik fontosas és szentek, ezeket pedig meg kell tartani magunknak".
via GeoNews
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Lesifotók készültek róluk.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











