Reese Witherspoon csillagot kapott
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Reese Witherspoon csillagot kapott a hollywoodi Hírességek Sétányán. Az ünnepségre gyerekeit és párját is magával vitte.
hirdetés
Reese Witherspoon csillagot kapott a hollywoodi Hírességek Sétányán. Az Oscar-díjas színésznő szerdán fedte fel csillagát a W Hollywood Hotel előtt. Az övé a 2425. csillag. Az ünnepséget decemberre tervezték, hogy egybeessen a színésznő legutóbbi filmjének megjelenésével, a James L. Brooks által rendezett How Do You Know című vígjátékkal. A filmben Paul Rudd és Owen Wilson is játszik.
A filmcsillag a következőt nyilatkozta: „Sosem gondoltam volna, hogy ez valaha megtörténik velem! Azt hittem, hogy Tennessee-ben élek majd, és orvos leszek. Annyira szerencsésnek érzem magam, hogy megadatott számomra a lehetőség, hogy minden nap azt csináljam, amit szeretek. Olyan jó dolog moziba járni, és két órára elbújni mindentől és álmodozni, remélem a filmjeim ezt okozzák az embereknek.”
A színésznőt a ceremóniára két gyermeke, Deacon és Ava, valamint szerelme, Jim Roth is elkísérte. A híresség azzal a chihuahuával is pózolt a fotósoknak, aki a Doktor Szöszi 1–2-ben is látható volt.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Dúl köztük a szerelem.
Újra kapcsolatban van?
Új szakítási pletyka kapott szárnyra.











