Taylor Swift félelemben él
Taylor Swift rengeteget költ a biztonságára, mégis folyamatosan fenyegetve érzi magát.
hirdetés
Taylor Swift csak idén 150 millió dollárt keresett, és több luxusingatlan tulajdonosa, de nem érzi magát biztonságban, mert állandóan zaklatók fenyegetik.
A Yard nevű, a fenntarthatósággal foglalkozó marketingügynökség néhány hete közzétette, hogy mely sztárok a legnagyobb környezetszennyezők, amiért a legtöbbet repülnek. Az elsők között szerepel Taylor Swift. Január és július között mintegy 170 alkalommal repült, és a repülőgépe közel 8300 tonna szén-dioxidot bocsátott ki. Az énekesnőt azonban nem az zaklatta fel, hogy a klímaváltozásban mekkora szerepe van, hanem, hogy kikerültek a magánrepülőgépének repülési adatai. Mert attól fél, hogy most még több őrült támadhat rá.
Taylor egy vagyont fektetett a technológiába, hogy titokban tartsa repülőgépe helyét. Most mindent elölről kell kezdenie
- mondta egy bizalmasa.
Ha valami történik vele, a vállalatot felelősségre lehet vonni.
Érthető, hogy Swift annyira aggódik a biztonsága miatt, ugyanis több incidenst is át kellett már élnie. Többször is betörtek már a házába, megfenyegették őt és a családját is.
via OK
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Lesifotók készültek róluk.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











