Nicole Kidman babát szeretne?
Nicole Kidman nem tett le arról, hogy nagy családja legyen, az örökbefogadáson gondolkodik.
hirdetés
Nicole Kidman 2008-ban megszülte a kislányát, Sundayt. Alig két évvel később Faith béranya segítségével jött világra, de mindketten tinédzserek már, nem függenek annyira a szüleiktől. (Korábban született még két gyermeke Tom Cruise-tól, de ők is felnőttek már.) Úgy tűnik, hogy Kidman és a férje, Keith Urban újabb kicsiket szeretne. Az örökbefogadás pedig korábban is felmerült köztük, amikor nehezen sikerült a színésznőnek teherbe esni.
Nicole és Keith annyira elmerültek a gyerekek nevelésében, hogy kiment a fejéből az örökbefogadás
- idéz egy bennfentest az OK magazin.
Állítólag most Charlize Theron révén merült fel újra a családjukban a téma. Mert a színésznő maga is örökbefogadott két lányt – és ezt tanácsolta Kidmannek is.
Ihletet adott Nicole-nak, és úgy gondolja, hogy még elég fiatal, és van energiája egy másik babához.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











