Billie Eilish szakított a barátjával
Az énekesnő újra szingli: nemrég derült ki, hogy szakított Jesse Rutherforddal.
hirdetésBillie Eilish ismét a szinglik táborát erősíti: az énekesnő menedzsmentje megerősítette a hírt, hogy véget ért a kapcsolata Jesse Rutherforddal.
Valóban igaz, hogy Billie és Jesse szakított, mindezt békében tették és továbbra is barátok maradnak.
- nyilatkozta Eilish képsielője a Page Six szerint.
A híresség csapata leszögezte, hogy nem történt hűtlenség, az erről szóló pletykák hamisak.
Rutherford és Eilish utoljára áprilisban, a Coachella fesztiválon jelent meg együtt, azóta nem fotózták őket közösen.
A két híresség tavaly októberben talált egymásra, és először a LACMA Art + Film-gálán jelentek meg együtt a vörös szőnyegen.
Billie tavaly ősszel nem győzött áradozni szerelméről: kijelentette, hogy szerinte Jesse "a valaha volt legszexibb ember".
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.
Fontos dátum közeledik az életükben.











