Támadás áldozata lett Steve Buscemi
Steve Buscemi egy véletlenszerű támadás áldozata lett New Yorkban. A színész már jól van.
hirdetésSteve Buscemit a The New York Post szerint szerdán (május 8.) fényes nappal támadták meg, miközben Manhattan keleti részén sétált. A színész képviselője megerősítette, hogy jól van a múlt heti események után.
Steve Buscemit megtámadták Manhattan belvárosában, egy újabb áldozata egy véletlenszerű erőszakos cselekménynek a városban. Jól van, és nagyra értékeli mindenki jókívánságait, bár hihetetlenül szomorú mindenki miatt, akivel ez történt, miközben szintén New York utcáit járja
- osztotta meg a képviselője egy közleményben.
A színésznek állítólag az arca és a bal szeme sérült, és kórházba került kezelésre.
Néhány héttel korábban a Boardwalk Empire - Gengszterkorzó és a Szólíts a neveden sztárját, Michael Stuhlbarget szintén megtámadták New Yorkban.
via Just Jared
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.











