Ezek a színészek térhetnek vissza a Dűne harmadik részére
Denis Villeneuve rendező már írja a Dűne harmadik részének fogatókönyvét, ezek a színészek térhetnek vissza benne.
hirdetés
Nagyon valószínű, hogy el fog készülni a Dűne harmadik része. Denis Villeneuve rendező elárulta, hogy már írja A Dűne messiása című regény alapján.
A forgatókönyv már készül. Nagyon örülök annak, amerre halad, de még nincs kész, és nem tudom, mennyire lesz egészséges, ha rögtön a Messiást készítem el. Egészséges lenne, ha csinálnánk valamit a kettő között
- elmélkedett a Vanity Fairnek.
Biztos akarok lenni benne, hogy ha harmadszor is visszamegyünk oda, akkor megérje, és hogy valami még jobb legyen belőle, mint a második rész
- tette hozzá.
Amennyiben a film elkészül, akkor számíthatunk arra, hogy egy csomó színész visszatér, hogy újra eljátssza a szerepét. Nézzük, kiknél áll fent a lehetőség.
Timothée Chalamet várhatóan visszatér Paul Atreidesként. Zendaya mint Chani, Florence Pugh Irulan hercegnőként, Rebecca Ferguson Lady Jessica szerepében. Valamint Lea Seydoux, Anya Taylor-Joy, Josh Brolin, Javier Bardem és Charlotte Rampling.
via Just Jared
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Igen, még közös tetkója is volt az exével.
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Teljesen új életet kezdett.
Tina Fey védte meg a színészt.
Őt már bíztosan nem láthajuk az új részekben.
Közös randin vette részt.
Tényleg ennyire összeugrottak?
Óriási ellentét volt köztük.











