Kirabolták Britney Spearst
Már csak ez hiányzott! A pophercegnő szomorúan jelentette be az Instagramon, hogy lába kelt az összes ékszerének.
hirdetésMegmutatom nektek, srácok, hogy tényleg ellopták az összes ékszeremet. Mind odalett
– mondja Britney Spears abban a nemrég közzétett videóban, melyben szemtanúi lehetünk annak, hogy szinte teljesen kiürítették az énekesnő ékszeres ládikáját.
A popsztár bevallotta, nem mer magának újabb ékszereket vásárolni, mert attól tart, azok is ugyanerre a sorsra jutnának. Elmondása szerint az egészben az fáj neki a legjobban, hogy a feltételezett tolvajok olyan darabokat is eltulajdonítottak a gyűjteményéből, melyek kifejezetten neki készültek, nem is beszélve arról a keresztet formáló medálról, mely már 4 éves kora óta megvolt neki.
via Us Weekly
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
Lesifotók készültek róluk.











