Britney Spears nagyot csalódott
Britney Spears lehet, hogy újra szingli. Nagyon szidta a neten a Paul Richard Solizt, akivel elvileg egy párt alkot.
hirdetésBritney Spears vasárnap este (július 7.) Instagram Storyban szidta Paul Richard Solizt, miközben megkérdőjelezte a viselkedését egy áprilisi paparazzi interakció során. Soliz elvileg arra panaszkodik az anyjának, hogy zaklatják, de lehúzta az ablakot az autóban, hogy a paparazzik láthassák Spearst, aki mellette ült.
Miért tekerte le az ablakot, miközben én sírtam az ülésen????
- kérdezte az énekesnő.
A mellékelt képen látható, ahogy Spears próbál elbújni az anyósülésen, miközben az ablak nyitva van. Soliz pedig úgy vezet, hogy a karját felemelve eltakarja az arcát.
Egy mostanra törölt képaláírásban ezt írta az énekesnő:
Kib*szott szingli vagyok!!! Soha nem leszek más férfival, amíg élek!!!
via Just Jared
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Egy titokzatos férfival randizik.
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.











