Lady Gagát eljegyezték?
Úgy tűnik, elkelt Lady Gaga, Michael Polanskyra a vőlegényeként hivatkozott.
hirdetésLady Gaga látszólag megerősítette, hogy eljegyezték, miután meghallották, hogy Gabriel Attal francia miniszterelnökkel folytatott beszélgetésében a vállalkozó barátját a „vőlegényének” nevezte.
Köszönjük Lady Gaga lenyűgöző előadását a megnyitó ünnepségen. Lélegzetelállító volt
- írta a TikTok-on Gabriel Attal.
A vőlegényem, Michael
- hallható a videóban Gagától.
A párt először egy 2020-as szilveszteri partin fotózták le csókolózva Las Vegasban, és azután hozták nyilvánosságra kapcsolatukat, hogy egy hétvégét töltöttek együtt Miamiban a 2020-as Super Bowl miatt. Néhány hónappal később karanténba vonultak a járvány közepette, a férfi pedig azóta is az élete része.
A kutyáim és a férfi, akit szeretek, az egész életem
- mondta a The Hollywood Reporter című lapnak 2021 novemberében.
via Just Jared
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Dúl köztük a szerelem.
Újra kapcsolatban van?
Új szakítási pletyka kapott szárnyra.











