Kiengedték a börtönből Travis Scottot
Travis Scottot kiengedték a rendőrségi őrizetből, nem emelnek vádat sem.
hirdetésTravis Scottot pénteken tartóztatták le Párizsban, miután összeverekedett a testőrével. A párizsi ügyészség megerősítette, hogy a rappert a francia fővárosban lévő George V hotelben tartóztatták le, mert bántalmazott egy biztonsági őrt, aki megpróbálta szétszedni a verekedőket. Scottot végül elengedték, nem emelnek vádat ellene.
Nem ez az első eset, hogy meggyűlik a baja a rendőrséggel, még júniusban Miamiban letartóztatták rendbontás és ingatlanra behatolás vádjával. A rendőrség akkor 650 dolláros óvadékot szabott ki - 150 dollárt a részegségért és 500 dollárt a birtokháborításért -, amit be is fizetett. A TMZ által megszerzett rendőrségi jelentés szerint egy hajón történt az incidens. Scott az egyik jachton vitatkozott a lakókkal, de az őt feljelentő személy megkérte a rendőröket, hogy távolítsák el. A rendőrök elkezdték lekísérni a rappert - állítólag közben trágárságokat kiabált -, és a dokkok mellé vitték a várakozó autójához, de öt perccel később visszatért, és elfogták, amikor megpróbált visszamenni a hajóhoz.
via Female First
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
Lesifotók készültek róluk.











