Letartóztatás történt Liam Payne ügyében
Liam Payne halálának nyomozása során letartóztattak három embert, a holttestet pedig visszaszállították Angliába.
hirdetésKözel egy hónappal azután, hogy Liam Payne elhunyt, miután kiesett a Buenos Aires-i szállodai szobája harmadik emeleti erkélyéről, a hatóságok három gyanúsítottat vettek őrizetbe – erősítette meg az ABC World News.
A rendőrség két szállodai dolgozót vett őrizetbe, akiket azzal vádolnak, hogy kábítószert szállítottak. És átkutatták egy barát otthonát, akit szintén őrizetbe vettek
– mondta David Muir, a hatóságokra hivatkozva.
Az előzetes toxikológiai jelentés szerint a halála időpontjában kábítószerek voltak a szervezetében, köztük „pink kokain” is, ami egy szabadidős drog, amely jellemzően MDMA-t, ketamint és metamfetamint tartalmaz.
A letartóztatásokkal egy időben Payne testét elvitték a Buenos Aires-i temetőből a repülőtérre vezető úton, feltehetőleg, hogy visszaszállítsák Angliába. Testét addig tartották ott, amíg a helyi hatóságok be nem fejezték a toxikológiai és egyéb laboratóriumi vizsgálatokat.
via Just Jared
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Fény derült a dologra.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Megvolt a nagy lagzi!
Megbetegedett a forgatáson.
Felbolydult New York városa.











