Hivatalos: jön A császárné 3. évada!
Devrim Lingnau és Philip Froissant főszereplésével érkezik A császárné harmadik évada!
hirdetésSzuper hír érkezett A császárné rajongóinak: a Netflix hivatalosan is bekérte a sorozat harmadik évadát. A döntés nem meglepő, hiszen a magyarok kedvenc királynéjának is nevezett Sisi életéről szóló produkció többnyire hetekig a csatorna top 10-es nézettségi listáján marad.
Az új évad továbbra is Devrim Lingnau (Sisi), Philip Froissant (Ferenc József), Melika Foroutan (Zsófia) és Johannes Nussbaum (Miksa) főszereplésével készül, a produkció kreátora pedig ezúttal is Katharina Eyssen lesz.
Az előző évadban újabb krízissel nézett szempe a császár és hitvese: míg Sisit a trónörökös kérdése tette próbára, Ferenc József kemény európai ellenfélre talált, emellett mindkettejüknek meg kellett küzdenie kislányuk elvesztésével. Erzsébetnek nem csak a családjáért, hanem a függetlenségéért is harcolnia kellett.
via Netflix
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
Itt a bizonyíték a románcra.
10 évet töltött a sorozattal.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Több beceneve is van.











