Patkányokkal volt tele Gene Hackman birtoka
Gene Hackman és a felesége, Betsy Arakawa birtoka döglött rágcsálókkal volt tele, így kerülhetett a közelükbe a halálos vírus.
hirdetésGene Hackman és felesége, Betsy Arakawa Santa Feben (Új-Mexikó) található birtokán nyolc különálló melléképületben találtak elhullott rágcsálókat és fészkeiket – derül ki az egészségügyi jelentésből, amelyet a TMZ szerzett meg.
Az Új-Mexikói Egészségügyi Minisztérium márciusban végzett környezeti felmérést, egy héttel azután, hogy Hackmant holtan találták a felesége, Betsy mellett, aki hantavírus okozta szövődményben halt meg. Ez a halálos betegség patkány- és egérvizelettel, illetve ürülékkel terjed, és gyakran akkor fertőz, amikor valaki a padlást vagy a pincét takarítja.
Rágcsálóürüléket találtak három garázsban, két kis vendégházban, valamint három fészerben. Három különálló garázsban élő rágcsálót, elhullott példányt és rágcsálófészket is azonosítottak. Két járművön is találtak a rágcsálók jelenlétére utaló nyomokat. A nyomozók élvefogó csapdákat is felfedeztek az épületekben, ami arra utal, hogy a fertőzés nem új keletű.
via TMZ
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megbetegedett a forgatáson.
Máris egy újabb kapcsolat a láthatáron.
Nagyon nagy barátoknak tűntek.
Van egy egyszerű magyarázata.
Kiderült, milyen volt a meghívó.
Nagyon szerelmes a híresség.
Máig felröppen ez a pletyka.











