Starity

Devour/Az átjáró 2005

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. február 20. 20:42 #1
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Hónapok óta szörnyû víziók gyötrik Jake Grayt, megmagyarázhatatlan látomások gyilkosságokról és önkínzásról. A valódi rémálom azonban akkor kezdõdik, amikor Jake-et két barátja, Dakota és Conrad Dean bevezeti egy online számítógépes játék - Az átjáró - világába. A játék teljesen rabul ejti a fiút, de amikor rádöbben, hogy ennek révén rémálmai valóra válnak, már túl késõ: a barátai sorra meghalnak. Kétségbeesésében Marisolhoz, a titokzatos lányhoz fordul segítségért, aki ért az okkult tudományokhoz. Segítségével akar leszámolni a gonosszal.

Aiden Kater-Martin Cummins
Dakota-Dominique Swain
Ivan Reisz-William Sadler
Jake Gray-Jensen Ackles
Marisol-Shannyn Sossamon
Ross North-Rob Stewart


Szerintem elég beteg film, de Jensen miatt megérte megnézni én azt mondom. Esetleg aki látta érti a végét? biggrin.gif mert én nem nagyon biggrin.gif
2010. június 30. 21:03 #2
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
képek : smileeee.gif

Egyébként a vége kicsit nekem is homály , de a film maga nem volt rossz , Jensen miatt nálam is megérte wub.gif laugh.gif
2010. június 30. 21:20 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
blush.gif Hát nem vagyok biztos benne, de én így értelmeztem a végét:
Mivel Jake elutasította a sátánt, ezért az úgy intézte, hogy Jake fizessen meg az összes gyilkosságért. (Hisz úgyis ember akart lenni.)

Azt hiszem valami ilyesmi. Nagyon rég láttam. Ha megnézem, akkor jövök, és elmondom, hogy szerintem mi lett a vége. biggrin.gif
2010. június 30. 21:24 #4
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nah, hát ezt a filmet még mindig nem sikerült megnézni biggrin.gif Majd sort kerítek rá... THX a képeket thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok