Starity

Légy egyedi ízléssel rendelkező zenei ínyenc!

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 11. 16:27 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2011.10.11. 15:04)
A mai napig nem hallottam még a Halendát, pedig most nagyon menő. De valahogy mindig sikerül megkímélnem magam biggrin.gif Amúgy miről szól ez a szám? Olyan értelmes, mint a mizu meg a lájk?


Hát ha lehet a Mizunál meg Lájknál még szánalmasabb számot csinálni akkor ez, kérlek szépen az lett. Bár én is csak a feléig bírtam mert utána rögtön be kellett tennem valami normális zenét mert különben falba vertem volna a fejem.. 110.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, vampiregirl18, Black Hearth2
2011. október 11. 16:30 #42
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
én megszakítom a nagy egyetértés sorozatot.ugyanis nekem erről más a véleményem.
attól,hogy valaki ˝tucatabb˝ előadókat is hallgat,nem lesz szerintem semmivel kevesebb.
én személy szerint nagyon nem szeretem selenát és társait,de a rajongóikkal semmi bajom.persze az ilyen nagyon fanatikusokkal nem egyszer kerültem szóváltásba,de a már egy másik dolog.
attól,hogy valaki mondjuk a legfelkapottabbat hallgattja,szerintem nem kell elítélni érte.neki az tetszik,nekem meg nem.van ilyen.
lehet normálisan is szeretni ilyen előadókat,akik a tucat kategóriába vannak sorolva.
én magam szerint nemigen hallgatok mostanában olyan igen felkapott számokat,de letagadni nem fogom,hogy időnként elindítom azt a számot,amit mindenki az utcán dúdol és éppen most jött ki a stúdióból.és akkor?én nem érzem magam kevesebbnek és ízléstelennek.a legtöbb kedvencem így sem annyira ismert,de ez engem nem zavar.
4 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Holly Keller, rachella, Rekahhh
2011. október 11. 16:34 #43
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Értelmes, érdekes, kiváló cikk lett! meghajolo.gif
Engem személy szerint eléggé elszomorít, hogy a kedvenc együtteseimet a mai fiatalok nagy része egyáltalán nem is ismeri. dry.gif
Ha valaki pedig "tucatelőadókat" akar hallgatni, tőlem tegye, de csak saját magát fosztja meg attól, hogy tisztába lenne azzal, hogy milyen is a jó zene.
Nem is az a legnagyobb baj ezekkel a mai tinikedvencekkel, hogy ők a leghíresebbek, hanem, hogy semmi tehetségük nincsen az ég világon. Ha már valaki sztár, akkor azt érdemelje is ki némi tehetséggel.
Van olyan ismerősöm, aki betegesen bálványozza Justin Biebert, de arról, hogy mondjuk ki az a Kurt Cobain lövése sincsen. És ezekről mind a mai népbutító zenecsatornák, meg hasonlók tehetnek.
Es etleg még abba is képes lennék beletörődni, hogy egyesek nulla tehetséggel vannak sztárolva, de, hogy még feltűnési viszketegségük is van, az már tényleg sok. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. október 11. 16:38 #44
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
meghajolo.gif Nagyon tetszik ez a cikk. Nekem is a legnagyobb kedvenceim nem ezek a leginkább felkapott előadók, de nem állítom, hogy nem mennek a viván (Evanescencet, Paramoret, The Veronicast meg TPR-t már láttam ott és Ágnes korábbi zenéit is adták, bár az új klipjét erősen kétlem, hogy be fogják tenni), de a többi kedvencemben rengeteg olyan van, akiről mindig megkérdezik tőlem, hogy kik (az előző 5ből is azért)
MR2-t kell hallgatni, az a jó!!! Ott legalább megy nagyon sok jó zene...egy rövid lista az ott hallott legjobbakról (ebből lehet viván adott is, de talán csak egy-egy): Ágnes (igen, igen smileeee.gif mindenkinek aki ezt olvassa, ajánlom, hogy keressen rá wink.gif ), Beat Dis, Gonzo, The Pigeon Detectives, The Kolin, Gabriella Cilmi, Tommy Sparks, Turboweekend, U2 (oké, ők már ismertebbek), Red Hot Chilli Peppers, stb... én nagyon sajnálom, hogy a mai velem egykorúak többsége nem ismeri, vagy elvből utálja ezeket...
2011. október 11. 17:02 #45
- törölt felhasználó -    
Néha én is hallgatok Rihannát vagy Jason Derülót, de ettől nem tartom magam tucatnak. Csak azért mert tetszik pár számuk, még nem vagyok olyan mint minden egyes tini. Sok barátnőmnek fogalma sincs, hogy mi az a Joruney, nem hallgatnak Christina Aguilerát, mert kiment a divatból omg.gif Nem azt mondom, hogy mindenkinek ismernie kell egy s más kisebb zenekart, de az megőrít, hogy mindent tini ugyanolyan: öltözködés és zenei ízlés terén is. Aki egy kicsit is különbözni akar, az nem majmolja a többieket. Engem hányszor kérdeztek már meg, hogy miért nincs Supra cipőm. Azért mert minden második gyerek lábán az van, és ez rettentő idegesítő. És ez megy zene terén is. Van olyan napom, amikor kutakodok, látok covereket, és megtetszik az adott szám, így hát rákeresek. Nem egyszer van olyan, hogy 80'-as, 90'-es évekből van pár szám a telefonomon. Nekem ezek tetszenek és kész. Le lehet nyakazni, hogy nem vagyok oda Britneyért, de én ilyen vagyok, és őszintén szólva örülök neki. Szerintem nem szörnyű, ha mondjuk Queen-t, vagy Abbát hallgatsz, vagy esetleg Madonnát. Semmi esetre sem ciki! Sőt, jó érzés, hogy te különbözöl. És, kit érdekel, hogy mások nem hallgatnak Madonnát? Mert sok ember tényleg a mai tucatelőadókón túl semmit sem hallgat, és sajnos így soha sem tudják majd meg mi az igazi zene. Többek közt én ezért is szerettem meg annyira a Glee sorozatot: megtanította, mi a zene. Ők is dolgoztak fel Justin Biebert, Lady Gagát, de a többi részben mind igazi, zenei dalok voltak meghajolo.gif Ha ők nem lennének, akkor senki sem figyelt volna fel legalább egy kicsit a Don't Stop Believingre, vagy egy-két híres musical-dalra, több év után.
3 felhasználónak tetszik: rachella, An_d_a, Rekahhh
2011. október 11. 17:04 #46
- törölt felhasználó -    
Teljesen jó cikk. Engem kezdettől fogva kifejezetten irritált hogy ha zenéről van szó, riánná, gágá meg mittudomén kikkel tömik a fejem. Unom. Ők csak a média szemetei.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2011. október 11. 17:15 #47
smiley22
smiley22
 
StátuszWe coming home again ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 10
Azonosító: 145921
Offline offline
Én már nem is nézem a Viva-t meg a hasonlókat, mert tudom, hogy milyen sz*r zenéket adnak. Mivel imádom a Rock zenét, és azt nem nagyon adnak maradok a netről hallgatott zenénél. smileeee.gif
2011. október 11. 17:15 #48
LIlla323
LIlla323
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.15.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 6
Azonosító: 138796
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2011.10.11. 15:11)
Kipróbáljuk???  wink.gif  wink.gif


nyugodtan, sőt ki is kell próbálni wink.gif
2011. október 11. 17:36 #49
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.11. 13:25)
Vagy nem kötelező kommentálni sem. Ha nem ismersz valakit és nem is érdekel, akkor nem szólsz hozzá, ilyen egyszerű. rolleyes.gif

Az a baj, hogy ezt nagyon sokan nem értik meg. Nem rég megírtam az első cikkemet... Eddig nem írtam mert nem igazán láttam értelmét. Amúgy is inkább olyan dolgokkal foglalkozok, ami nem annyira vagy egyáltalán nem ismert a legtöbb tininek. (Általánosságban ázsiai dolgokkal foglalkozok mert imádom.) És ami nekik nem ismert = rossz. Számomra felfoghatatlan okokból. Mivel általánosságban koreai, japán pop-ot, Rn'B-t hallgatok a többiek különcként tekintenek rám a suliban. mellow.gif És most végre kezdenek itt starity-n is imertebbé válni, gondoltam írok egy cikket a kedvenc bandámról, mert az a kevés rajongó biztos örülne neki. Nézem a hozzászólásokat... Ledöbbenek, hogy egy-két ember nem bírja tartóztatni magát és olyan hozzászólásokat írnak, ami miatt a legtöbb rajongó keresztbe lenyelné, ha tehetné. Könyörgöm... Ha én kibírom hogy ne írjak semmi bántót a vv-s "hírekhez" vagy justin-éhoz és tárasiéhoz, mert nem érdekel, ergo meg sem nézem, akkor ti is bírjátok már ki! beer.gif Amúgy is olyanoknak szólnak azok a cikkek akik szeretik. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: detty.95, Sally Sparrow, ophely88, Black Hearth2
2011. október 11. 17:39 #50
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Jó cikk lett! Gratulálok wink.gif
ismedemz egyetértek smileeee.gif
2011. október 11. 17:42 #51
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Sally, drága, a te cikkeidben még sose csalódtam! meghajolo.gif
Úgy látszik, én abszolút zenei ínyencnek számítok. rohog.gif Szeretek barangolni a youtube-on és csak kattintgatni egyik zenei videóról a másikra. Érdekes dolog ám, Presser Gábortól el lehet jutni Etta James-ig is akár, ha elég ideje van az embernek. Tegnap Keresztes Ildikó és Koós Réka zenés fellépéseit nézegettem és hihetetlenül jó volt. Így találkoztam egyébként annak idején Juliette Lewis együttesével is, akiket a mai napig nagyon szeretek. Minden csak kiváncsiság kérdése és nagyon sajnálom, hogy a mai fiatalok többsége korántsem kíváncsi. Elég nekik az, amit tömegesen eléjük tolnak és valóban úgy gondolkodnak, hogy csak azok lesznek világsztárok, akik valóban tehetségesek. Fogalmuk sincs mekkorát tévednek és micsoda élményről maradnak le. Az maga egy csodás élmény, ha valamit te magadnak fedezel fel. Voltak "furcsa véletlenek" az én életemben is. Az Emil Rulezbe például egy házibulin szerettem bele, és a legtöbb jó zenét nővérem tolta az orrom alá, mikor még a tojáshéj a fenekemen volt, de tulajdonképpen én akkor is válogattam. Abból se tetszett minden és én döntöttem el már akkor is, hogy mit szerettem és mit nem. A kedvenc énekesemet-zenészemet, Jim Byrnest egy tévésorozatban hallottam először énekelni és abban a pillanatban a megszállottja lettem, de mivel akkoriban még nem volt internet és hasonlók, évekbe telt, mire meg tudtam szerezni a lemezeit. Az évekig tartó kutakodás, a kitartás és végül a siker, hogy most már magaménak tudhatom az összes zenei anyagát, hatalmas élmény. Én csak javasolni tudom a kutakodást, mert önmagában is élmény és igazából első sorban önmagadat fedezed fel, ha rájössz, mi az, amit igazán szeretsz. Lehet, hogy most azt hiszed, Selena Gomez az istennő, de ha meghallgatnál egy Queen számot, mindjárt megváltozna a véleményed. Önmagad ismeretétől fosztod meg magad, ha beéred azzal, amit az orrod alá tolnak és beállsz a tömegbe bégetni. Mind azt hajtjátok, hogy ti mások vagytok, ti nem vagytok olyan, mint a tömeg, pedig dehogynem. A média irányít mindannyiótokat. Nem olvastok könyveket, nem néztek értelmes filmeket, nem hallgattok igazi zenét, csak fogyasztjátok, amire a médiák rásütik a "neked való" bélyeget. Nem hiszem el, hogy ez nektek valóban jó, de ti tudjátok. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bogszics, CandUs, ophely88, Rekahhh, Black Hearth2
2011. október 11. 17:43 #52
- törölt felhasználó -    
Végre valaki meg merte írni, köszönöm!
Az osztályomban konkrétan minden tini (tisztelet a kivételnek) ezeket a szörnyű tucatzenéket hallgatja, és még büszkék is rá. Így szinte senkivel sem tudok a zenéről beszélgetni, mert ott kimerül az előadói tárházuk, hogy lédigaga meg szelena. És azt nem értem a legjobban, hogy olyan világban élünk, ahol mindenki egyedi akar lenni (ami hülyeség, mert nincs két ugyanolyan ember) pedig pont azzal, hogy mindenki ugyanazt a divatot követi, ugyanazokat a zenéket szereti pontosan az ellenkezőjét csinálják.
2011. október 11. 17:44 #53
yvettedancer
yvettedancer
visszatérő vendég
 
StátuszEomma jeongmallo saranghaeyo .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 65
Azonosító: 153146
Offline offline
ami azt illeti én nem nagyon követem a mai tömegzenéket. én inkább koreai vagy japán zenéket hallgatok, amit még nagyon a saját családom sem ért meg, de én őket szeretem.~ nem attól jó egy zene, ha más is azt hallgatja, hanem akkor, ha a tested irányíthatatlanná válik és elkezdessz táncolni. ^^"""
2011. október 11. 17:47 #54
Sunshiner
Sunshiner
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 158212
Offline offline
Nagyon-nagyon jó cikk^^
Én sem nagyon követem a mai amerikai tömegzenét, inkább K-pop mellett szavazom, már szinte nem is hallgatok mást:)
2011. október 11. 17:51 #55
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Én nem tartozok a mai tucatzenét hallgató fiatalok közé!Persze 1-2 meg lesz hallgatva,de nekem nagyon nem jönnek be az ilyenek...Én olyan zenéket szeretek,amik nem géppel lettek be"tuc"osítva.Hanem amit a saját kicsi kacsómmal,hangszerrel meg tudok csinálni.1000szer jobb,mint 2-3 gombot lenyomni,hogy passzol-e.Ehhez nem kell sok ész,ezek nem tanulnak valami zeneművészetet,semmit!Más meg még így sem lesz híres a zenetudásával,de a gomb nyomogatásával megélnek a "híres" senkik...
1 felhasználónak tetszik: vampiregirl18
2011. október 11. 18:10 #56
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nagyon jó cikk lett!!smileeee.gif Én is szoktam hallgatni tucatzenét, de annyira nem rajongok érte! Amilyen zenét én szeretek (Rap) azt Magyarországon egyáltalán vagy alig játszanak a zenecsatornákon! dry.gif Az osztálytársaimmal, pedig egyáltalán nem tudok ilyen zenéről beszélni, mert fele vagy tucatsztáros vagy rock-os! dry.gif
2011. október 11. 18:26 #57
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.10.11. 16:30)
én megszakítom a nagy egyetértés sorozatot.ugyanis nekem erről más a véleményem.
attól,hogy valaki ˝tucatabb˝  előadókat is hallgat,nem lesz szerintem semmivel kevesebb.
én személy szerint nagyon nem szeretem selenát és társait,de a rajongóikkal semmi bajom.persze az ilyen nagyon fanatikusokkal nem egyszer kerültem szóváltásba,de a már egy másik dolog.
attól,hogy valaki mondjuk a legfelkapottabbat hallgattja,szerintem nem kell elítélni érte.neki az tetszik,nekem meg nem.van ilyen.
lehet normálisan is szeretni ilyen előadókat,akik a tucat kategóriába vannak sorolva.
én magam szerint nemigen hallgatok mostanában olyan igen felkapott számokat,de letagadni nem fogom,hogy időnként elindítom azt a számot,amit mindenki az utcán dúdol és éppen most jött ki a stúdióból.és akkor?én nem érzem magam kevesebbnek és ízléstelennek.a legtöbb kedvencem így sem annyira ismert,de ez engem nem zavar.

Szerintem kicsit félreértelmezted a cikket. Természetesen egyáltalán nem baj, ha az ember hallgat népszerű, világsztár előadókat. Az sem baj, ha az embernek ez tetszik, amaz meg nem. De az már nem túl jó dolog, ha az emberben kialakul egy olyan kép, hogy csak ők a világsztárok, róluk hallottam, ők jók, az összes többi meg le van ejtve, mert biztos sz*r. Ez a jelenség létezik. A fiatalok lehetnének egy picit nyitottabbak és nem kellene valamit leszólniuk úgy, hogy tulajdonképpen nem is ismerik. Az egyik ide kommentelő kislány is egy másik topikban kifejtette, hogy ha negatív kritikát ír egy cikkhez, akkor nem olvassa el a szöveget. blink.gif wtf.gif Akkor hogy tud róla bármilyen véleményt alkotni? Lusták arra, hogy rámenjenek egy adatlapra, hogy belehallgassanak egy számba, hogy elolvassanak 2 mondatot. Ránéznek a szövegre meg a képre és akkor hasukra ütnek és megvan a vélemény.
Az pedig kimaradt a cikkből, de bele lehetett volna írni, hogy van rengeteg olyan előadó, aki igenis híres, világhírű, de ezek az ifjak soha nem hallottak róluk és leszólják őket zsigerből. Fogalmuk sincs, mi az a Queen, fogalmuk sincs, ki az a David Bowie, Kurt Cobain, stb. És még lehetne sorolni a neveket órákig.
És nem arról van szó, hogy ami mai és népszerű, az mind sz*r, ezt senki nem állította. De érdemes nyitottnak lenni a zenében és belekóstolni egy kicsit ebbe vagy abba. És ahogy Grace is írta, nagyon jó érzés valakire véletlenül rátalálni, magadtól felfedezni a munkásságát és szépen lassan begyűjteni róla/tőle lemezeket, felvételeket, stb.
Szóval nincs itt lenézve senki, aki csapból is folyó világsztárokat hallgat, én is szoktam. De van élet rajtuk kívül is, és én büszke vagyok arra, hogy tudom ezt a tényt, több sorstársammal együtt. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, Piros0817, Bogszics, Black Hearth2
2011. október 11. 18:37 #58
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.10.11. 17:42)
Sally, drága, a te cikkeidben még sose csalódtam!  meghajolo.gif 
Úgy látszik, én abszolút zenei ínyencnek számítok.  rohog.gif Szeretek barangolni a youtube-on és csak kattintgatni egyik zenei videóról a másikra. Érdekes dolog ám, Presser Gábortól el lehet jutni Etta James-ig is akár, ha elég ideje van az embernek. Tegnap Keresztes Ildikó és Koós Réka zenés fellépéseit nézegettem és hihetetlenül jó volt. Így találkoztam egyébként annak idején Juliette Lewis együttesével is, akiket a mai napig nagyon szeretek. Minden csak kiváncsiság kérdése és nagyon sajnálom, hogy a mai fiatalok többsége korántsem kíváncsi. Elég nekik az, amit tömegesen eléjük tolnak és valóban úgy gondolkodnak, hogy csak azok lesznek világsztárok, akik valóban tehetségesek. Fogalmuk sincs mekkorát tévednek és micsoda élményről maradnak le. Az maga egy csodás élmény, ha valamit te magadnak fedezel fel. Voltak "furcsa véletlenek" az én életemben is. Az Emil Rulezbe például egy házibulin szerettem bele, és a legtöbb jó zenét nővérem tolta az orrom alá, mikor még a tojáshéj a fenekemen volt, de tulajdonképpen én akkor is válogattam. Abból se tetszett minden és én döntöttem el már akkor is, hogy mit szerettem és mit nem. A kedvenc énekesemet-zenészemet, Jim Byrnest egy tévésorozatban hallottam először énekelni és abban a pillanatban a megszállottja lettem, de mivel akkoriban még nem volt internet és hasonlók, évekbe telt, mire meg tudtam szerezni a lemezeit. Az évekig tartó kutakodás, a kitartás és végül a siker, hogy most már magaménak tudhatom az összes zenei anyagát, hatalmas élmény. Én csak javasolni tudom a kutakodást, mert önmagában is élmény és igazából első sorban önmagadat fedezed fel, ha rájössz, mi az, amit igazán szeretsz. Lehet, hogy most azt hiszed, Selena Gomez az istennő, de ha meghallgatnál egy Queen számot, mindjárt megváltozna a véleményed. Önmagad ismeretétől fosztod meg magad, ha beéred azzal, amit az orrod alá tolnak és beállsz a tömegbe bégetni. Mind azt hajtjátok, hogy ti mások vagytok, ti nem vagytok olyan, mint a tömeg, pedig dehogynem. A média irányít mindannyiótokat. Nem olvastok könyveket, nem néztek értelmes filmeket, nem hallgattok igazi zenét, csak fogyasztjátok, amire a médiák rásütik a "neked való" bélyeget. Nem hiszem el, hogy ez nektek valóban jó, de ti tudjátok. pardon.gif


Van igazság abban, amit írtál, de a végéveel nem tudok egyetérteni. Nem tudom, hogy neked mi az értelmes film, vagy az igazi zene, de tudom, hogy például én egyáltalán nem vagyok egy tipikus tömeglány. A kedvenc filmem a Parfüm, sokan néznek rám furcsa szemmel, hogy hogy tudom nézni és olvasni. Mindig azt mondom, hogy könnyen, nagyon könnyen. Kedvenc zenekarjaim és előadóim között olyanok vannak, mint a100 Monkeys, White Lies, The Asteroids Galaxy Tour, Children of Bodom, Adelaine, Joan Jett and the Blackhearts, The Runaways, mike and the mechanichs, the saturdays, Lisa Loeb, Ministry of Magic, Sonic Youth, System Of A Down, Alexandre Desplat, Death Cab For Cutie és még naphosszat sorolhatnám, csak már nem akarom, hogy azt higgyék, hogy "felvágós".
A másik dolog, amire sajnos vérszemet kapok, az az olvasás. Imádok olvasni, a könyvek jelentik számomra a megnyugvvást, a menekülést. Nagy kedvenceim a Jane Austen könyvek és a Coelho regények. És az Oidipusz király smileeee.gif de komolyan, az a dráma jobb, mint egy évad Való Világ.

Remélem nem ragadtattam el magam nagyon, csak van bennem egy bizonyos 'muszáj elmondanom a véleményem' érzés.
3 felhasználónak tetszik: Piros0817, Sally Sparrow, Grace Benning
2011. október 11. 18:50 #59
Beaaaa
Beaaaa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.24.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 0
Azonosító: 141537
Offline offline
Ez igaz, mondjuk nem tagadom, hogy vannak olyan tucat előadó kategóriába sorolt sztárok akiket kedvelek és hallgatom a számaikat, DE fel vállalom, mert nem lettem attól kevesebb, hogy ezeket az előadókat is meg hallgatom (persze szoktam másokat is)! Miden embernek más a zenei ízlése és ettől függetlenül én mindenki véleményét tiszteletben tartom mert mindenki nem szeretheti ugyan azt, szerintem ez így normális. Na és akkor jöhetnek azok a ki oktató kommentek! biggrin.gif
2011. október 11. 18:54 #60
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (CandUs @ 2011.10.11. 18:37)
Van igazság abban, amit írtál, de a végéveel nem tudok egyetérteni. Nem tudom, hogy neked mi az értelmes film, vagy az igazi zene, de tudom, hogy például én egyáltalán nem vagyok egy tipikus tömeglány. A kedvenc filmem a Parfüm, sokan néznek rám furcsa szemmel, hogy hogy tudom nézni és olvasni. Mindig azt mondom, hogy könnyen, nagyon könnyen. Kedvenc zenekarjaim és előadóim között olyanok vannak, mint a100 Monkeys, White Lies, The Asteroids Galaxy Tour, Children of Bodom, Adelaine, Joan Jett and the Blackhearts, The Runaways, mike and the mechanichs, the saturdays, Lisa Loeb, Ministry of Magic, Sonic Youth, System Of A Down, Alexandre Desplat, Death Cab For Cutie és még naphosszat sorolhatnám, csak már nem akarom, hogy azt higgyék, hogy "felvágós".
A másik dolog, amire sajnos vérszemet kapok, az az olvasás. Imádok olvasni, a könyvek jelentik számomra a megnyugvvást, a menekülést. Nagy kedvenceim a Jane Austen könyvek és a Coelho regények. És az Oidipusz király smileeee.gif de komolyan, az a dráma jobb, mint egy évad Való Világ.
Remélem nem ragadtattam el magam nagyon, csak van bennem egy bizonyos 'muszáj elmondanom a véleményem' érzés.


Ne védekezz. Ha nem inged, nem veszed magadra. Általánosságban szóltam a nem kíváncsi kamasz egyedekhez. Ha nem érzed magad közéjük valónak, nem kell reagálnod a hozzászólásomra, mert valószínűleg nem téged óhajtottalak megcélozni utolsó szavaimmal. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, Bogszics
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!