Starity

Légy egyedi ízléssel rendelkező zenei ínyenc!

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 11. 14:24 #21
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Na "zene" csatornákat alapból nem nézek. Meg tv-t is keveset.
De a sztereotípiák is zavarnak, hogy a rockerek sátánisták, meg az elektronikus zene tüctüc. Persze azért hiszik azt mert a tv meg a rádió agyba főbe nyomatja azt az elcsépelt gagyi olcsó dance szarokat, amik mind egy kaptafára készülnek.
Igaz hallgatok egy-két mainstream zenekart én is, de ők is már eléggé kiveszőben vannak ebből a szcénából.
Na meg metált alig hallani közmédiában. Régebben volt a MegaWatt a viván, na az jó volt, vagy a Headbangers Ball a MusicTv-n, azokon kívül szinte semmi rockot vagy metált nyomnak, "mert az durva". Miért az nem durva, mikor egy rap klipben minden második szó ki van cenzúrázva? Ennyi erővel azt se adják nappal.
9 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, CandUs, ciccmicc44, Bogszics, fashionbébíí, Rekahhh, vampiregirl18, Black Hearth2
2011. október 11. 14:44 #22
bimbi93
bimbi93
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 16
Azonosító: 146132
Offline offline
én nem csak azzal jövök hanem télleg nem azt hallgatok vagyis tucat zenét.nem hiszem h sokan ismerik pl: Antony an the Johnsons-t, Björk, Lykke Li, Robyn, MArina andthe Diamonds, Foster the People és még sorolhatnám... sajnos ezen a portálon is ha egy zenész nem olyan ismert vagy éppenségel nem ua azt a stílust képviselmint amit a szuper sztárok akkor már szar.. meg de gáz... a kedvencem "nem is ismerem XD" amit sokan pl Björkre is mondanak aki 15 Grammy jelöléssel és Oscar jelölésel és számtalan MTV awardsal rendelkezik...
Ezzel nem azt mondom h nem hallgatok közismert popurális előadókat.
7 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, ophely88, CandUs, ciccmicc44, Bogszics, rachella, Black Hearth2
2011. október 11. 14:47 #23
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Ezeket a csatornákat egyáltalán nem nézem, értéket még véletlenül sem közvetítenek. Megvannak számomra azok az előadók akiket tisztelni lehet.
2011. október 11. 14:48 #24
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
fashionbébíí egyetértek.
2011. október 11. 14:58 #25
GaGafreaks monster
GaGafreaks monster
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 258
Csatolások: 0
Azonosító: 161568
Offline offline
A VIVA N mindíg is sz@r számok voltak!
Hajrá MTV HITS!
MTV DANCE
2011. október 11. 15:04 #26
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (fashionbébíí @ 2011.10.11. 13:23)
Engem szinte teljesen hidegen hagynak a zenecsatornák.. Folyamatosan nyomatják Fluort, Sp-t, MM-et, a BNF-et meg a jóisten tudja, hogy még miket.. Rosszul vagyok tőlük! 
Persze több osztálytársam nagy menőn írja ki az üzenőfalára, hogy "Hálendáá hahaha*-*" Meg ilyeneket mert az akkora menő dolog, hogy egy szánalmas, csóró majom egy pingvinnel üvölt egy olyan szót ami még csak nem is értelmes taps.gif -.-
De tudjátok mit? Jó érzés, hogy legalább én tudom, hogy milyen az igazán jó zene! Ők maradnak ki a jóból.. Nem tartozok azokhoz a 14 évesekhez akiknek az a menő ha Fluort bömböltetve Monsterrel a kezükben, cigizve mászkálnak a főtéren.. A szánalom érzete van bennem ezeknek az embereknek a láttán.
Meg van a saját stílusom, büszke vagyok rá és akkor se dobnám el ezt ha fizetnének érte!


A mai napig nem hallottam még a Halendát, pedig most nagyon menő. De valahogy mindig sikerül megkímélnem magam biggrin.gif Amúgy miről szól ez a szám? Olyan értelmes, mint a mizu meg a lájk?
5 felhasználónak tetszik: ophely88, fashionbébíí, Grace Benning, Sally Sparrow, Black Hearth2
2011. október 11. 15:06 #27
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Egyetértek a cikkel!! Manapság már szinte mindenki csak az éppen menő sztárok (sok esetben géppel feljavított hangú tucatsztárok) "zenéit" hallgatja, és nincs is saját ízlése. Én nem nagyon szoktam zenei csatornának nézni, max ha épp látom, hogy egy olyan klipet adnak amit eleve szeretek...bár azért vannak nagy tehetségek is, akik híresek. Inkább azzal van bajom, ha valaki már nem is azt hallgatja, amit a média nyom, és tetszik neki, hanem amit a körülötte lévő emberek hallgatnak... mert még mindig jobb, ha valakinek nincs hallása, mint ha nincs saját ízlése, még ha nem is a legjobb...
2011. október 11. 15:07 #28
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.11. 13:25)
Ne vedd kötekedésnek, de pont te vagy az, aki speciel szinte az összes (!) Chenoás cikkemhez annyit ír, hogy "Nem ismerem", meg hogy "Nem tudom, ki ez". Ez még 1x mondjuk rendben is lenne, de hogy annyira ne vedd a fáradtságot, hogy utánanézzél és minden egyes cikkhez oda kell írni... Azért az kicsit érdekes. rolleyes.gif Mi lenne, ha egyszer szánnál arra csak 2 rövidke percet, hogy ránézz a lapjára, és akkor a későbbiekben nem kellene odafirkantani mindenhová a már említett kommentárok valamelyikét. mellow.gif Vagy nem kötelező kommentálni sem. Ha nem ismersz valakit és nem is érdekel, akkor nem szólsz hozzá, ilyen egyszerű. rolleyes.gif


Egyetértek. Miért kell minden cikkhez hozzászólni? Az ember nem azt olvassa el, ami érdekli? Azért, hogy több hozzászólása legyen?! Hihetetlen... 110.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2011. október 11. 15:11 #29
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (LIlla323 @ 2011.10.11. 14:19)
most mindenki jön azzal majd, hogy ő nem is tucat zenéket hallgat. De ha megkérnék hogy soroljon fel öt nem viva toplistás előadót akkor már nem biztos hogy tudna egyet is.


Kipróbáljuk??? wink.gif wink.gif
2011. október 11. 15:14 #30
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Gratulálok,nagyon jó a cikked kedves Sally Sparrow!!!Nekem vannak híres kedvenceim is és persze vannak kevésbé ismertek is.A lényeg:ha egy felkapott sztár a kedvenced,akkor a zenéje és csak a ZENÉJE miatt legyen a kedvenced,ne azért mert az egész világ körülötte forog!
2011. október 11. 15:30 #31
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Gratu!! Jó cikket írtál, és teljesen egyet értek. biggrin.gif
Én sem tucat zenét hallgatok, és szerencsére a barátnőim vevők arra amiket felfedezek.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2011. október 11. 15:32 #32
ciccmicc44
ciccmicc44
lucid dream(er).
 
Státuszthere is no Hell. do whatever you want
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 3552
Csatolások: 162
Azonosító: 144878
Offline offline
Köszönöm! Végre egy értelmes cikk!

Idézet (fashionbébíí @ 2011.10.11. 13:23)
Engem szinte teljesen hidegen hagynak a zenecsatornák.. Folyamatosan nyomatják Fluort, Sp-t, MM-et, a BNF-et meg a jóisten tudja, hogy még miket.. Rosszul vagyok tőlük! 
Persze több osztálytársam nagy menőn írja ki az üzenőfalára, hogy "Hálendáá hahaha*-*" Meg ilyeneket mert az akkora menő dolog, hogy egy szánalmas, csóró majom egy pingvinnel üvölt egy olyan szót ami még csak nem is értelmes taps.gif -.-
De tudjátok mit? Jó érzés, hogy legalább én tudom, hogy milyen az igazán jó zene! Ők maradnak ki a jóból.. Nem tartozok azokhoz a 14 évesekhez akiknek az a menő ha Fluort bömböltetve Monsterrel a kezükben, cigizve mászkálnak a főtéren.. A szánalom érzete van bennem ezeknek az embereknek a láttán.
Meg van a saját stílusom, büszke vagyok rá és akkor se dobnám el ezt ha fizetnének érte!


Teljesen egyetértek veled! Mindent elmondtál, amit szerettem volna. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, fashionbébíí, Sally Sparrow
2011. október 11. 15:35 #33
- törölt felhasználó -    
Gratula,nagyon jó cikk!!Teljesen igazad van.Nem mondom hogy nekem nincsenek olyan kedvenceim,akiket szinte mindenki ismer,de van pár olyan is akit csak kevesen.
2011. október 11. 15:41 #34
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
LIlla323 írta:
most mindenki jön azzal majd, hogy ő nem is tucat zenéket hallgat. De ha megkérnék hogy soroljon fel öt nem viva toplistás előadót akkor már nem biztos hogy tudna egyet is.

Elbow, Quimby, Florence + The Machine, Sia, Dead man's bones, Marina and The Diamonds, Oláh Ibolya-hirtelenjében ezek ugrottak be
ha vmelyik mégis fut viván, amit igencsak kétlek, előre is sorry, ugyanis egyáltalán nem nézek tévét
4 felhasználónak tetszik: CandUs, ophely88, Sally Sparrow, Black Hearth2
2011. október 11. 15:43 #35
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Gyönyörű cikk, köszönöm. A legtöbb banda/énekes, akiket hallgatok nem ismert, viszont eszméletlenül tehetséges. Szeretem a klasszikus rockot, amiért egyesek lenéznek - persze, ugyanezt visszakapják tőlem a tucatzajukért, amit zenének mernek nevezni.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, Rekahhh, Black Hearth2
2011. október 11. 16:07 #36
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Igazán jó lett a cikk,örültem neki.Én szeretek a tv-n kapcsolhatni,és általában vetek egy pillantást a Vivára,de nem nézem,és nem azért,mert tucatzenét játszanak,hanem mert nem nagyon érdekel biggrin.gif Az MTV Hungary is inkább realitycsatorna lett,bár én szeretem a sorozatokat,csak akkor legyen inkább MTV helyett RTV.
Egyik értelmes itthoni zenecsatornának a MusicMixet mondanám,mert ott azért gyakrabban elkap az ember egy-két jó előadót.Ha ez a csatorna nem lenne,nem ismerném a Rizzle Kickset.Remélem ezt a bandát nem kezdi a Viva is játszani,mert a többség csak azért fogja hallgatni,mert jaaaajdecukik (tényleg azok,de a zenéjük jobban tetszik).
Szeretem a népszerűbb énekeseket is, pl.Beyoncé, Rihanna, de nem csak azokat a számaikat hallgatom,amihez klip is van,hanem a kevésbé ismerteket is. Rihanna esetében imádtam a Man Down-t meg a California King Bed-et,aztán kijött hozzájuk a klip és persze mindenki ezt hallgatja.Akit érdekel,az hallgassa meg tőle a Raining Men-t,amit Nicki Minaj-zsal vett föl.Nincs hozzá klip,és nagyon jó szám szerintem!
smileeee.gif
2011. október 11. 16:10 #37
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Ja,és még azt elfelejtettem leírni,hogy tényleg nem okos dolog mást lenézni vagy megbélyegezni,csak mert számunkra nyálas zenét hallgat.Egyik barátnőm odavolt Justin Bieberért,és ugyan húztam vele,de nem vetettem meg miatta.A Disney-s dolgokat meg szerintem hamar kinövi az ember,nekem is volt Jonas Brothers-ös korszakom (úristen,tök ciki visszagondolni XD).
2011. október 11. 16:18 #38
iowa96
iowa96
új tag
 
StátuszIn a sky full of people only some want to fly Isn't that crazy (crazy), crazy ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 2
Azonosító: 154516
Offline offline
LIlla323 írta:
most mindenki jön azzal majd, hogy ő nem is tucat zenéket hallgat. De ha megkérnék hogy soroljon fel öt nem viva toplistás előadót akkor már nem biztos hogy tudna egyet is.

Elfogadom a kihívást:

Slipknot, Stone Sour, Mudvayne, As I Lay Dying, Trivium, Biohazard, Coal Chamber, Rev Theory,Devildriver, Suicide Silence, Devil Wears Prada, Five Finger Death Punch, Korn, Limp Bizkit, Killswitch Engage,Serj Tankian, Dope, Mastodon, Deftones, Lostprophets, The Distillers, Rage Aganst The Machine, System Of A Down, Disturbed, Static-x, és ezeknél az együtteseknél az énekesnek állati jó hangja jobb mint a mai felfuttatott sztárok nagyrészének. Részemről ennyi lenne.
Kihívás teljesítve. Szerintem. Akinek meg nem tetszik hát az így járt.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2011. október 11. 16:18 #39
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó a cikk! Nekem mindig volt egy saját zenei stílusom, nem szerettem azokat a szennyeket (bocsánat), amiket a többiek istenítettek. wink.gif
2011. október 11. 16:19 #40
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Ja és még annyit,hogy tök jó lenne az ilyen csatornákon viszontlátni a régi kedvenceket is pl.Linkin park,Green Day,RHCP - őket általában mindenki szerette,és attól még,hogy nem adogatnak ki új számokat meg klipeket,a régebbieket is le lehetne játszani...
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow, Black Hearth2
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!