Starity

Puzsér Róbert

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 24. 22:11 #1
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Biztosan sokan tudják ki Puzsér Róbert.Kritikusként és műsorvezetőként is dolgozik.Videó-játék kritikus és 2012-ben a Csillag Születik zsűritagja!
5 felhasználónak tetszik: vanda15, Blanka098, melasz12, Minimanó94, Fanni00
2012. április 01. 14:53 #2
elcsike
elcsike
 
StátuszI love Summer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 66
Azonosító: 138140
Offline offline
Nagyon röhej thumbsup.gif
2012. április 06. 17:08 #3
- törölt felhasználó -    
sokan szeretik, csak mert megosztó személyiség és mert mindenkinek 'megmondja az igazat'. igazából szerintem ez nem igazmondás, sokkal inkább valamiféle védekező-mechanizmus.
ha még nem hallottátok a saját számát, keressetek rá a youtube-on, abban a videóban igazán megmutatkozik az értelmi szintje. 110.gif
nálam az verte ki a biztosítékot,amikor egy 10 év körülö kisgyereket hordott le. minősíthetetlen ez az ember. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. április 06. 17:11 #4
- törölt felhasználó -    
ritka nagy gyökér! hónapokig hallgattam a Hét mesterlövésze című rádió műsorát(már beszüntették) ami filmekkel foglalkozott és ritka nagy baromságokat tudott összehordani! rolleyes.gif eleve az irritál benne hogyha meg akar győzni valakit az ellenkezőéről fel emeli hangját és össze vissza hadovál ostobaságokat és a másikat meg sem hallgatja. és ha neked tetszik x y film és neki nem akkor te egy rakás xar vagy mert szereted az x y filmet és ő nagyon faxa gyerek mert meg mondja a frankót...csíra! rolleyes.gif
nem is értem hogy kerülhetett ez az ember a képernyőre fő műsor időben!
kritikus nem attól valaki hogy ordibál és baromságokat beszél! ez a fazon azt képzeli hogy ő xarta a spanyolviaszt komolyan.
én szerencsére nem nézem ezt a csillag születiket így nem kell hallgatnom a sületlenségeit. elég volt a rádióban.
hááá én kormány rendeletben tiltanám el a médiából és a közéletből!
de háá látom meg találja a rajongó táborát.pff blink.gif rolleyes.gif
kretén fax!
5 felhasználónak tetszik: Porcicca, selena_taylor_fan, Grace Benning, melasz12, Tussz
2012. április 08. 18:44 #5
Eszty99
Eszty99
visszatérő vendég
 
StátuszHungary wants 1D!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥ D!r€cł!on€r... ♥ ♫ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 223
Csatolások: 24
Azonosító: 162632
Offline offline
Az első Csillag Születikes válógaton még nagyon utáltam, de aztán a beszólásai tök viccesek is tudnak lenni... Am és belegondoltam, hogy így talán jobban ki lehet szűrni az igazi tehetségeket smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: paintermezzo
2012. április 08. 18:55 #6
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Már elnézést,de elég nagy bunkó.Én egy adását láttam a Csillag születiknek,és mit ne mondjak.Az még OK,hogy szigorú és nem mondja rá mindenre,hogy igen és őszintén elmondja a véleményét még akkor is ha ez másoknak nem tetszik.Általában én értékelem az ilyet (Malekot is ezért tartom a legtöbbre az X-faktorban).De az a stílus,amiben ő ezt teszi,az nem tetszik.Meg hogy semmi sem elég jó neki.Fáy is szigorú volt és néha ő is átment bunkóba,ez igaz,de ő elismerte azt,aki tényleg tehetséges (pl:Tabáni),de Puzsérnak senki sem elég jó.Nála szemetebb zsűritagot én még egyetlen tehetségkutatóban sem láttam.Én is úgy gondolom,hogy egy ilyen műsorban szigorúnak kell lenni,mert ez viszi előre a versenyzőket,és nem az ha agyonajnározzák,de amit Puzsér csinál,az már sok.
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2012. április 09. 19:20 #7
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Arcátlan beszólásai gyalázatosak. Nem tud megálljt parancsolni magának. Vannak poénos beszólásai, de ritkák. Értékelem, hogy megmondja az igazat. Viszont az illem az amit elfelejt minden egyes adásnál.
3 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, melasz12, nicol bellox
2012. április 23. 20:48 #8
szabicsorvas
szabicsorvas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.07.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 54194
Offline offline
Puzsért tuti azért fizetik, hogy bunkó legyen! Ha van gyereke akkor sajnálom szegény gyereket mert vagy üti-veri, vagy katonasuliba járatja Afganisztánba! Kívánom, hogy egyszer megverjék az utcán, annyira irritáló, bunkó, tiszteletlen. Szomorú, hogy sokan éheznek MO-on, őt meg ezért fizetik nem is kevés pénzzel!
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, melasz12, selena_taylor_fan
2012. április 23. 20:55 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (szabicsorvas @ 2012.04.23. 20:48)
Puzsért tuti azért fizetik, hogy bunkó legyen! Ha van gyereke akkor sajnálom szegény gyereket mert vagy üti-veri, vagy katonasuliba járatja Afganisztánba! Kívánom, hogy egyszer megverjék az utcán, annyira irritáló, bunkó, tiszteletlen. Szomorú, hogy sokan éheznek MO-on, őt meg ezért fizetik nem is kevés pénzzel!


nem fizeti senki ő egyszerűen ilyen! egy tudálékos dilettáns gyökér!
de úgy néz ki a Magyarnak bárkit el lehet adni csak legyen elég bőr a képén és úgy igazán egy para*zt legyen nahh az a nyerő! én régebb óta ismerem elvétve hallgattam a rádióban a műsorát még eleinte érdekes volt hogy egy teljesen más nézőpontból közelít meg filmeket nahhh de aztán kimutatta a foga fehérjét és megmutatta hogy mennyire felkészült "filmkritikusként"és megcsinálta azt az ostoba riportot a Batman filmekről a TV2 asszisztálásával.
én szerencsére nem nézek TV-ét így nem kell hallgatnom a süket dumáját!

és nem rég tudtam meg róla hogy PC és videó játék kritikus is te Jézus Úristen..ez ez a gnóm! rolleyes.gif
azt nem tudom hogy milyen PC játék kritikus az aki nem ismeri fel a TV2 mokka című műsorában a Batman Arkham city játék teaser Trailerét és ugyanaz a videó bejátszás alapján elkezd mocskolodni a Nolan legújabb Batman filmjén ami még akkor ki sem került a vágó szobából.
ez kritikus? ez egy fax! rolleyes.gif ez felkészült szakember ez?oohh nahh ne máá...
2012. április 24. 06:19 #10
LiliREJ
LiliREJ
visszatérő vendég
 
StátuszMostantól másképp kell, ami nem volt még..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 3
Azonosító: 169767
Offline offline
Áhh szombatonkét csakis miatta nézem azt a lüttyő csillagszületiket. nemám!biggrin.gif Annyit szoktam röhögni rajta!!biggrin.gif Jóarc:D

MI VOLT EZ A PUSZTÍTÓ ALPÁRISÁG!?!?!?!:DDD ohmy.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, paintermezzo
2012. április 25. 10:20 #11
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
videojáték kritikus? wtf.gif
2012. április 26. 15:16 #12
narancsmálna
narancsmálna
új tag
 
StátuszElképesztő mennyi jó képet találtam a kedvenc színészemről!!!(L)(L)Wáááá......!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.20.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 171627
Offline offline
Nekem Ő a kedvencem! biggrin.gif csakis miatta nézem a műsort,haláli fazon thumbsup.gif Az eddigi tehetségkutatók közül Ő a legjobb smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: paintermezzo
2012. április 26. 15:22 #13
- törölt felhasználó -    
Reklámokból ismerem csak, hát ennyi bőven elég volt.
Egy hatalmas bunkó, aki beszólogat és megaláz mindenkit. Szégyen..
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2012. április 26. 15:31 #14
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1234
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
a válogatásokon sokkat többet röhögtem rajta,mint a hülyéken rohog.gif
2012. április 27. 12:22 #15
anna999
anna999
új tag
 
Státuszlaza:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.24.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 3
Azonosító: 169936
Offline offline
Haláli _nevet.gif NÉha mondjuk néhányat beütnék neki, de azért tévéből nem olyan gáz! Mindenesetre hajrá QUANTUM XXL (éljétek túl) beer.gif
2012. április 28. 13:09 #16
- törölt felhasználó -    
megnéztem egy Puzsér megmondja válogatást a youtube-on és azt bírom hogy ő mindenkit lesuttyóz pedig ő legalább akkora suttyó mint azok akiket lesuttyóz. rohog.gif
elképesztő hogy ilyen rövid idő alatt mekkora rajongó tábora lett ennek a suttyónak.
hát ez szomorú... sad.gif

és még burkoltan reklámozza Akkezdet Phiai-t a fókuszban Saidéknak semmi szükségük arra hogy ez a barom "reklámot"adjon nekik!
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Minimanó94
2012. május 06. 13:10 #17
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.04.28. 13:09)
elképesztő hogy ilyen rövid idő alatt mekkora rajongó tábora lett ennek a suttyónak.
hát ez szomorú... sad.gif

Innen is látszik az emberek értelmi színvonala.Tiszteltetem az ilyeneket,akiknek az jön be,hogy valaki sértő és lekezelő stílusban megaláz másokat.Én értékelni szoktam azt,ha valaki kimondja az őszinte véleményét,de amit ez az ember csinál...Ja és tegyük hozzá,hogy semmit nem ért sem a zenéhez,sem a tánchoz,csak a szája jár,mert mégha értene hozzá.
2012. május 11. 17:24 #18
fevike
fevike
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 175216
Offline offline
Szerintem nagyon nagy képű sok ember van nála tehetségesebb is!!! De azért jókat lehet nevetni rajt _nevet.gif
2012. június 14. 10:16 #19
sajtimajszii
sajtimajszii
visszatérő vendég
 
StátuszSzivárvány színű képzelet hasítja át a kék eget.:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.06.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 177294
Offline offline
A kritikái nem poénos... egyszerűen bunkó módon fejezi ki magát ami sokszor elég sértő tud lenni... szerintem magába kéne néznie és rájönne hogy benne is vannak hibák... jó tudom, hogy a kritikus dolga az hogy kritizáljon és hogy megmondja a véleményét... de szebben is lehetne és nem úgy kéne beszélnie másokkal mint akit a seggéből rángatott volna ki ... -.-'
2012. június 19. 17:26 #20
Tussz
Tussz
visszatérő vendég
 
Státusz~De jobb így, hogy nem vagy az életem része, csak loptad az időm.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 160
Azonosító: 174419
Offline offline
egy szégyentelen gyökér de annak ellenére besírok rajta xD biggrin.gif _nevet.gif rohog.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok