Starity

Ismerd meg önmagad! (teszt)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 02. 11:54 #1
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagy melyik lélektani típusba tartozol?
Itt egy teszt melynek segítségével rájöhetsz:
http://lelektanitipusok.net/tesztek/teszt_94
Az enyém : ISTJ
Rövid jellemzés :
Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget.
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, exoverdose, Dorci000, rammievengeance, ONE DIRECTION20, Elody, menthol, westher
2014. július 02. 12:04 #2
- törölt felhasználó -    
Jó kis topic.smileeee.gif
Az enyém : ISFP
" Csendes, barátságos, kedves és érzékeny. A jelenben él, és a környezete érdekli. Szeretik, ha tevékenységéhez tér és idő áll a rendelkezésére. Kitart értékei és azok mellett a személyek mellett, akik fontosak számára. Nem kedveli a nézeteltéréseket, ezért nem erőlteti rá másokra a véleményét. "
2014. július 02. 12:47 #3
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az enyém:INFJ
"Kapcsolatokat és értelmet keres a gondolatokban, barátságaiban és a dolgaiban. Jó emberismerő, az foglalkoztatja, hogy mi hajtja embertársait. Értékrendje biztos alapokon nyugszik. Tisztán látja, hogyan tevékenykedhet a leghatékonyabban a közjó érdekében. Szervezetten és határozottan hajtja végre elképzeléseit."

Röviden ennyi,de amúgy jó hosszú az értékelés.Le megy majd a nap mire végig olvasom,de tuti megéri. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 02. 12:56 #4
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A humor résznél nektek is kissé sértő dolgokat ír ki,vagy csak én vettem túlságosan magamra? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 02. 13:16 #5
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
INFP
"Idealista, kitart az értékrendje és a számára fontos személyek mellett. Mindennapjait az értékrendjéhez igyekszik igazítani. Kíváncsi, találékony, és megtermékenyítően hat egy feladat kivitelezésekor. Törekszik az emberek megértésére, és jó segítség önmaguk megvalósításában. Alkalmazkodó, hacsak ez nem fenyegeti saját értékrendjét."
A magánéletben.. rosszul viseli a kritikát? Ez nem is igaz. ><
2014. július 02. 18:58 #6
Amanda Parker
Amanda Parker
visszatérő vendég
 
StátuszA legcsodálatosabb érzés az, amikor szeretsz és viszontszeretnek... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 183375
Offline offline
ISFJ
a csendes kislány
2014. július 02. 22:09 #7
Faurie
Faurie
új tag
 
Státusz"How stupid of me; to think i was the only flower in your garden"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.26.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 228322
Offline offline
Idézet
ESTP: Toleráns és rugalmas, gyakorlatias, gyors megoldásokra törekszik.
Az elmélet untatja. Az itt és most érdekli, ezért spontán, jó társasági alkat.
Élvezi a kényelmet, jó az ízlése. Tanulni cselekedve tud a legjobban.

Szerintem ez mind igaz rám. smileeee.gif
2014. július 02. 22:46 #8
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
ENFP - Lelkes és élénk a fantáziája, stb...
Javarészt igazak rám a leírtak biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2014. július 02. 22:49 #9
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Az enyém : ISFJ
Rövid jellemzés:
Csendes, barátságos, felelősségteljes és öntudatos. Elhivatott, a munkáját alaposan végzi. Pontos, olykor szőrszálhasogató. Hűséges, megfontolt, az emberekkel kapcsolatban pedig észrevesz és megjegyez sok apró részletet. Érdekli, mások mit gondolnak róla. Rendre és harmóniára törekszik mind otthonában, mind munkahelyén.
2014. július 02. 23:40 #10
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
INFJ

"Kapcsolatokat és értelmet keres a gondolatokban, barátságaiban és a dolgaiban. Jó emberismerő, az foglalkoztatja, hogy mi hajtja embertársait. Értékrendje biztos alapokon nyugszik. Tisztán látja, hogyan tevékenykedhet a leghatékonyabban a közjó érdekében. Szervezetten és határozottan hajtja végre elképzeléseit."

Hogy őszinte legyek, annyira, de annyira nehéz volt kizárni a munkát mindebből, hiszen az elmúlt két évben rengeteget változtam. Egy csomó olyan kérdésre olyan választ adtam, amire régebben pont az ellenkezője lett volna. Biztos hülyén fog hangzani, de a munkám kényszerített arra, hogy szociálisan extrovertált legyek. A kommunikáció nélkülözhetetlen és rájöttem, hogy nem kicsit jó beszédkészségem van. Teljesen korrekt az, ami kijött - általában tényleg ilyen vagyok.
1 felhasználónak tetszik: hana001
2014. július 03. 02:19 #11
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
INTP
Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.
2014. július 03. 09:43 #12
- törölt felhasználó -    
ESFJ
Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Szeret másokkal együtt dolgozni, és igyekszik betartani a határidőket. Hűséges, és ad a részletekre. Észreveszi az emberek mindennapi igényeit, és megpróbálja azokat kielégíteni. Szereti, ha elismerik a jelleméért, és ha értékelik munkáját.
2014. július 03. 10:40 #13
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ISFP:Csendes, barátságos, kedves és érzékeny. A jelenben él, és a környezete érdekli. Szeretik, ha tevékenységéhez tér és idő áll a rendelkezésére. Kitart értékei és azok mellett a személyek mellett, akik fontosak számára. Nem kedveli a nézeteltéréseket, ezért nem erőlteti rá másokra a véleményét.
2014. július 03. 11:06 #14
- törölt felhasználó -    
INTP: Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. július 03. 16:39 #15
- törölt felhasználó -    
INFP;
Idealista, kitart az értékrendje és a számára fontos személyek mellett. Mindennapjait az értékrendjéhez igyekszik igazítani. Kíváncsi, találékony, és megtermékenyítően hat egy feladat kivitelezésekor. Törekszik az emberek megértésére, és jó segítség önmaguk megvalósításában. Alkalmazkodó, hacsak ez nem fenyegeti saját értékrendjét.

Úgy ám-blokk.
2014. július 03. 16:58 #16
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
INTP:
Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.

Nagyjából igaz rám a jellemzés. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2014. július 03. 17:02 #17
Noncso_22
Noncso_22
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=YqeW9_5kURI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.29.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 303
Azonosító: 228455
Offline offline
ISTP lettem. Rugalmas, toleráns természet. Amíg nincs probléma, csendben megfigyel, ha pedig felbukkan egy, gyorsan talál rá megoldást. A dolgok működése érdekli, és hamar felfedezi az adatok tömkelegében a kulcsfontosságú információkat. Az okok és okozatok foglalkoztatják, nagyra becsüli a logikus szervezést, és értékeli a jó hatásfokot.
2014. július 03. 17:10 #18
Noncso_22
Noncso_22
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=YqeW9_5kURI
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.29.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 303
Azonosító: 228455
Offline offline
http://lelektanitipusok.net/tipusok/sp/istp/jellemzes basszus:o ez rohadtul én vagyok!smileeee.gif Nagyon jó teszt, és látom ez az egyik legritkább.
2014. július 03. 17:33 #19
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
ESFJ
Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Szeret másokkal együtt dolgozni, és igyekszik betartani a határidőket. Hűséges, és ad a részletekre. Észreveszi az emberek mindennapi igényeit, és megpróbálja azokat kielégíteni. Szereti, ha elismerik a jelleméért, és ha értékelik munkáját. Valami én vagyok valami nem...
2014. július 04. 10:19 #20
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Az enyém is ISFP. smileeee.gif Mondjuk az utolsó mondatrész nem feltétlenül igaz... tényleg jobban szeretem a békét, de mostanában igyekszem meggyőzni az embereket, ha nekem van igazam. blush.gif
Idézet
Csendes, barátságos, kedves és érzékeny. A jelenben él, és a környezete érdekli. Szeretik, ha tevékenységéhez tér és idő áll a rendelkezésére. Kitart értékei és azok mellett a személyek mellett, akik fontosak számára. Nem kedveli a nézeteltéréseket, ezért nem erőlteti rá másokra a véleményét.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!