Starity

Bikiniben randizott Scott Disickkel Bella Thorne

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 22. 13:59 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Bella túl van a csalódásán Scott-tal kapcsolatban: június vége óta újra összejárnak...
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 22. 14:17 #2
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Mi ez a ruha? Te jó ég... O.o
2017. július 22. 14:28 #3
- törölt felhasználó -    
gusztustalan az a ruha rajta
2017. július 22. 14:46 #4
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Förtelmes. A többi ruhája mosás alatt volt, azért választotta pont ezt?...
2017. július 22. 14:52 #5
- törölt felhasználó -    
Felőlem azt vesz fel, amit csak akar.
2017. július 22. 14:55 #6
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Ez a ruha meg a haj valami borzalmas. Amúgy szerintem erre azt fogja mondani hogy csak barátok. Tuti.
2017. július 22. 15:01 #7
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
A kommentelők úgy látom nem tudják megérteni, hogy Bellának egy sajátos stílusa van, amit szeret és csak ez számít. Ő ilyen, legalább nem a tömeg holmikat veszi fel, de tuti arról is lenne cikk, hogy - másoknak - 'Normálisan felöltözött Bella Thorne', hiszen itt már rég nem az számít, hogy cikkértéket mutassanak be az emberek, hanem hogy fikázzák azt, akit nem szeretnek. Sok ember meg be is veszi a maszlagot, amihez csak gratulálni tudok.

Az meg, hogy Bella mit csinál a magánéletében, az az ő dolga, senkire se tartozik, nem az ő hibája, ha lekapják a lesifotósok úgy, ahogy van. Legalább nem játssza meg magát, de valakinek pont ezzel van a baja, hogy önmaga.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Esztii99E
2017. július 22. 15:24 #8
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Online online
Ez már divatkatasztrófaaaa
2017. július 22. 15:27 #9
- törölt felhasználó -    
Nem győzöm elégszer, és eléggé hangsúlyozni, hogy minden egyes alkalommal, ahányszor csak megjelenik egy cikk Belláról, felfordul a gyomrom. Nem, nem ettől a teljesen normális, kedves, emberséges és szép embertől, dehogyis. Attól a sok ítélkező és undorító mondattól, amit páran képesek összehozni. Nem ismeritek Bellát, csak arra reagáltok, amikor valami olyasmit tesz, ami nem felel meg az igényeteknek. Nem tetszik a ruhája? Szidjátok mint a bokrot. Nem tetszik a viselkedése? Elhordjátok mindennek. Esetleg az életvitelével van bajotok? Semmi gáz, káromkodtok egy kicsit és leírjátok a lehető legcifrábban, mennyire gyomorforgató. Nem veszitek észre, hogy ezzel nem fog megváltozni semmi? Bella sem, az öltözködése sem, a viselkedése sem, az életvitele sem. És tudjátok miért? Mert magasról tesz arra, hogy a rosszakarói, akik képtelen tovább látni az orruk hegyénél, mit szólnak ahhoz, amit csinál. Azért, mert ő elégedett önmagával. És ez pontosan így jó. Lehet a szemetekben akármennyire botrányos, amit csinál, nem ő az egyetlen híresség, aki esetleg nem felelne meg az elvárásaitoknak, mert szerintetek hű, de botrányos, amit tesz.. Sőt, lehet, hogy épp a kedvenceiteknek is vannak olyan dolgai, ami nem tetszik. De persze, ők szentek és sérthetetlenek, csak azért, mert róla nem írnak minden második nap egy undorító hangvitelű cikket és próbálják meg minden cselekedetét rossz színben feltüntetni. Ha egy kicsit is megpróbálnátok megismerni Bellát, mint valós, hús-vér embert, akkor meglepődnétek. Törődik a rajongóival, roppant kedves, talán az egyik legkedvesebb híresség, akihez szerencséd lehet. Csak azért, mert pár kedves embernek, aki úgy döntött, hogy na akkor ők most lejáratják ezt a lányt, nem felel meg semmi, amit Bella csinál, nem kell senkinek utálkoznia. Ráadásul, titeket sem érdekel, amit ő csinál, hiszen csak fröcsögni tudtok; akkor miért vagytok itt? Elengeded a füled mellett vagy a szemed előtt, és éled tovább az életed. Nem nagy dunszt. És most lehet mondani, hogy "akkor te miért foglalkozol ezekkel a kommentekkel?". Azért, mert leírhatatlanul felcs*szi az agyamat, hogy hogyha Bella a téma, mást nem képes csinálni az oldal, mint sorokon keresztül taglalni, a lány melyik porcikája nem felel meg a XXI. századi elkorcsult elvárásoknak.
Lehet most leírni, mennyire nincs igazam. Lehet velem nem egyet érteni, nem nagyon fog lázba hozni, és ha kell, minden egyes Bellás cikk alá be fogom másolni ezt a szöveget.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Lisanne
2017. július 22. 15:54 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2017.07.22. 15:27)
mert róla nem írnak minden második nap egy undorító hangvitelű cikket és próbálják meg minden cselekedetét rossz színben feltüntetni.

Bár nem vagyok Bella rajongója, már nekem is feltűnt, hogy régóta nem jelent meg róla olyan hír, amiben pozitívan, vagy legalább objektíven írtak volna róla. Ha nem lenne pár nagyon elkötelezett rajongó ismerősöm, nem is tudnék arról, hogy mennyit jótékonykodik és mennyi ügyet támogat. Nem tudom, miért, de a népnek mindig kell valaki, akit utálni lehet, és valamiért most Bellát találták meg vele.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, madeleine., Lisanne
2017. július 22. 16:04 #11
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Az a ruha tényleg szörnyű, de szerintem a hajszíne még mindig ott van.
2017. július 22. 16:13 #12
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
És akkor ha néha összejárnak? Scott az idősebb, neki kellene azt ondani, hogy nem, ezt így nem lehet.
2017. július 22. 16:14 #13
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Miért lenne gusztustalan a ruha? Mert neked nem tetszik? Neki igen. Tudtomal ez a fogalom is, mint a szép, csinos is relatív. Kicsivel több tiszteletet, több mindent letett az asztalra mint ti.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. július 22. 16:24 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bristina @ 2017.07.22. 15:54)
Bár nem vagyok Bella rajongója, már nekem is feltűnt, hogy régóta nem jelent meg róla olyan hír, amiben pozitívan, vagy legalább objektíven írtak volna róla. Ha nem lenne pár nagyon elkötelezett rajongó ismerősöm, nem is tudnék arról, hogy mennyit jótékonykodik és mennyi ügyet támogat. Nem tudom, miért, de a népnek mindig kell valaki, akit utálni lehet, és valamiért most Bellát találták meg vele.

Pontosan, csak tudnám, ennek mi az oka.
A legtöbb, ilyen cikkek alatt utálkozó embernek fogalma sincsen arról, hogy milyen ember is valójában, pedig, mint ahogy te is írtad, számos jó dolog kapcsolható a nevéhez, és sokat tesz jó dolgok érdekében. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. július 22. 17:43 #15
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
A hajszíne még mindig menő, az hogy kivel mit csinál, egyáltalán nem izgat... és egyébként tényleg csak fikázó cikkek jelennek meg, kezd kicsit idegesíteni, mert eddig nagyon nem foglalkoztam vele, de most csak rosszat olvasok róla.
2017. július 22. 17:53 #16
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Más sztárok is felvesznek érdekes darabokat. Ha minden ilyen esetről cikk íródna, ezzel lenne tele a Starity, és nem lenne hely a valódi híreknek.
2017. július 22. 18:48 #17
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Engem nem bontránkoztat meg, inkább szórakoztat.
Ezen a képen elég lepukkantan néz ki, valahogy az összhatás nem az igazi, pedig szerintem szép lány (volt valaha).
2017. július 22. 20:12 #18
macbarbie07
macbarbie07
új tag
 
Státuszyou're my flashlight...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 206001
Offline offline
"blackbear" inkább..
2017. július 22. 21:41 #19
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (macbarbie07 @ 2017.07.22. 20:12)
"blackbear" inkább..

meghajolo.gif
2017. július 22. 21:53 #20
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
amúgy már nem azért, de Bella-ról valami jót, akármi jót, én még itt soha nem olvastam. Miért kell mindig szarrá szidni és cseszegetni valakit mert éppen ki lehet kezdeni mert más a haja mint a többinek, más a ruhája mint a többinek, máshogy viselkedik mint a többi... mindig csak a többi,többi... Ő nem akar tömeg lenni, na ez olyannyira sikerült is neki hogy sokmindenkinél már a haja színe is kiveri a biztosítékot. Miért kell minden cikk végére ilyen negatívan beállítani ezt a lányt? Jót is tesz! csak arról nincs cikk és mindenki egy cafkának állítja be, pedig nem is! a haja színe meg tök cool, legalábbis nekem bejön. És hogy gusztustalan? neki tetszik, neked meg nem? te bajod, nem neked kell hordanod, ráadásul ahogy látom, szívesen is viseli. Szal inkább legyen ilyen, hogy is fogalmazzak, "bolondosabb" vagy "vadabb" az öltözködése mint egyszerű farmer póló esetleg crop top miniszoknya meg minden. HAHÓÓ neki saját stílusa van vágos SAJÁT stílusa nem izé adidas superstaros (jó az mondjuk jól néz ki de minden második csajnak olyanja van, már csak ezért se vennék olyant) meg necc harisnyás chokeres tömeg csaj. Nekem amúgy bejön a stílusa, remélem senkire nem hallgat és nem változik meg!
amúgy meg hogy kivel van mit csinál ő dolga, nem is biztos hogy igaz!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok