Starity

Csúnyán kibukott az internet Ian Somerhalderre

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 25. 15:38 #21
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Ha nem akart volna gyereket, vett volna fogamzásgátlót a kidobottak heylére, úgyhogy ennyi!
2017. szeptember 25. 16:25 #22
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Fanni0325: "Nem tudtam róla" - Szerintem ez a mondata a nőnek elég egyértelműen elmondja, hogy utólag tudta meg a dolgokat.

Különben én nem akarnék ilyen pasit. El tudom dönteni, mit akarok és mit nem, köszi. Különben meg miért is van elegük egyeseknek a "A nő maga ítélkezik a testével" dolgon? Szerintetek nem? Szerintetek nem ez lenne a normális? Képtelen vagyok megérteni az ilyen embereket. u_u
2017. szeptember 25. 16:26 #23
- törölt felhasználó -    
Egyre kevesebbet járok fel az oldalra -magánéltem és az itt folyó fejetlenségek miatt is-, de amikor igen kb mindig csak kiakadok....
Azért vicces hogy amikor egy "átlagos tag" ír egy cikket az oldalra, annak perfektül hat-nyolc forrást el kell olvasnia, hogy egyáltalán beküldhessen egy cikket ami lehet ki se kerül... De egy moderátor írhat baromságot amit birka módjára a többi oldalról másol? Bocsánat, fordit! Ez a "gusztustalan" tett, nem más mit egy roppant szar poén. Iannek elég gáz humura van... Végig kellett volna hallgatni az interjút - ami egyébként egy órás, szóval gondolom a cikkóra nem tette meg... Akkor tudná, hogy ez csak egy vicc volt...

Btw. Akit érdekel a valóság ezt a cikket olvassa át:
http://amazing-nikkireed.com/nikki-reagalt-a-mocskos-cikkekre/
2017. szeptember 25. 16:31 #24
LucaMendes03
LucaMendes03
új tag
 
StátuszIt(te is lebeghetsz!!)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.21.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 256511
Offline offline
Zsóka11 írta:
Úristen de nagy ügy.
Nikki viccesen mesélte, hogy Ian kidobta a tablettákat, na és? Nem ellenkezett, vehetett volna újat, Ian nem kényszerítette rá semmire. Ő is úgyanúgy akart gyereket, csak még kicsit bizonytalan volt.
Felesleges ez a sok támadás, azt hiszik ezekkel a tweetekkel világmegváltóak lesznek, sokkal durvább dolgokkal is foglalkozhatnának, nem egy sztárpár magánéletével, mert ez már szánalmas...

Teljesen egyetértek veled! Hihetetlenül idegesítő,hogy mindenki megakarja mondani,hogy mi a helyes mi nem. Nikki és Ian együtt nagyon cukik,ahogy szinte minden velük kapcsolatban úgyhogy le lehet róluk szakadni!!!
2017. szeptember 25. 17:00 #25
- törölt felhasználó -    
A kis sunyi... Egyébként, 1. ha észreveszed, hogy nincs meg a gyógyszered, akkor menjél el újért. 2. ha így próbál teherbe ejteni, akkor nem biztos, hogy vállalni kellene vele gyereket. Érdekes sztori tongue.gif
2017. szeptember 25. 17:06 #26
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
Tobbiekkel ellentetben szerintem nem volt ez olyan nagy dolog.
Nem volt benne biztos, hat Ian segitett neki eldonteni:DDDDDDDDDD Nyilvan ugyanolyan beleszolasa van mindkettojuknek a dologba.
2017. szeptember 25. 17:14 #27
- törölt felhasználó -    
Zsóka11:
Úristen de nagy ügy.
Nikki viccesen mesélte, hogy Ian kidobta a tablettákat, na és? Nem ellenkezett, vehetett volna újat, Ian nem kényszerítette rá semmire. Ő is úgyanúgy akart gyereket, csak még kicsit bizonytalan volt.
Felesleges ez a sok támadás, azt hiszik ezekkel a tweetekkel világmegváltóak lesznek, sokkal durvább dolgokkal is foglalkozhatnának, nem egy sztárpár magánéletével, mert ez már szánalmas...

Forrás: http://starity.hu/magazin/70803-csunyan-kibukott-az-internet-ian-somerhalderre/#ixzz4thhBsG6d

Teljes mértékben egyetértek. Úgy tűnik, Nikki sem igazán ellenkezett a baba ellen, ha nem vett új fogamzásgátlót vagy elvetette volna, vagy hasonlók. Egyb nem értem, miért oszt meg ilyet twitteren, ez nem csak rá és a férjére tartozik? Lassan ha már kirókázza a brokkolit, azt is kiposztolja.
2017. szeptember 25. 20:06 #28
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Túl van reagálva az egész. Nevetett végig az egészen. Ha annyira nem akar gyereket akkor másképp is lehet védekezni, felnőtt nő.
2017. szeptember 25. 21:07 #29
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Idézet
Did Ian Somerhalder also throw Kylie Jenner's pills?

_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. szeptember 25. 21:19 #30
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Ha Nikkinek ez nem okozott gondot, akkor szerintem felesleges ezt annyira felfújni, amennyire egyesek teszik.
2017. szeptember 25. 21:58 #31
- törölt felhasználó -    
A cikk kérdőjeles hitelessége miatt a témához nem tudok hozzászólni konkrétan, de csatlakozok azokhoz, akik azt mondják, hogy "a nő rendelkezzen a saját testével" téma igenis NEM HÜLYESÉG. 9 hónapon keresztül ő él át kínokat, ő válik szépen lassan totálisan tehetetlenné és mozgásképtelenné, az ő élete fordul fel 100%-osan, majd él át olyan fájdalmat a fináléban, aminek egy teszt alapján a tizedét se képesek elviselni a férfiak. Úgyhogy igenis a nőnek kell ebben döntenie, mivel őt érinti több téren. A férfinak is köze van hozzá... Meddig? Ameddig lefekszenek? Nem benne kezd el növekedni az a gyerek és marad benne majdnem egy évig, miközben még a legjobb esetben is csak görcsöket okoz és hányást -.-
2017. szeptember 26. 21:04 #32
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Bár mondjuk nem hinném, hogyha Nikki annyira nem akart volna gyereket, ne tudott volna újat venni, más fogamzásgátló módszerhez folyamodni. Viszont ezt a kidobást sem értem, engem nagyon dühítene, ha a párom a tudtom nélkül ilyet tenne, ez nem vicces, hanem egy döntés, amit két ember hoz meg, megbeszéléssel.
2017. szeptember 26. 23:23 #33
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Szerintem ez túl lett dramatizálva. Nikki nevetve mesélte a sztorit, nem hiszem, hogy akkora trauma érte volna őt. Amúgy jót nevettem a kommenten, hogy vajon Kylie-ét is ő dobta ki?! biggrin.gif
2017. szeptember 27. 05:31 #34
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nem tudott róla? rohog.gif Nem vette észre, hogy se tegnap, se ma, se a következő napokban nem vette be és egyszer csak ott volt egy gyerek? rohog.gif Slusz poén, hogy az erről cikkezők meg azon tanakodnak, hogy helyes volt-e, hogy a férfi döntött? LOL Ugyanúgy a nő döntése is benne volt, különben nem lenne ott az a gyerek.
2017. szeptember 27. 15:49 #35
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Ez egyáltalán nem felháborító.
2017. szeptember 27. 17:53 #36
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
ez de gáz!!! amúgy meg mi az, hogy nem tudott róla? nem tűnt fel, hogy nem vette be?
2017. szeptember 27. 18:48 #37
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Basszus, hát akkor menjen el a patikába, aztán vegyen még... Nem kell emiatt egy életet megbélyegezni. De most komolyan!!!
2017. szeptember 29. 16:41 #38
Asuuki-chan
Asuuki-chan
új tag
 
StátuszBaby I'm too good for you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.18.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 259025
Offline offline
Szerintem kimondottan aranyos smileeee.gif
2017. szeptember 30. 20:03 #39
Kaattaa
Kaattaa
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 181416
Offline offline
Akiknek olyan kicsi a fantáziájuk, hogy nem tudják eldönteni hogyan is történhetett meg ez az eset, elmagyarázom. a Tabit minden nap ugyanakkor kell bevenni. na most. Nikki bevehette mondjuk 8-kor és aztán 24 órán belül csinálhatták (vagy már csinálták korábban ugyanis a sperma több napig is életben marad) és Ian akkor dobta ki a tabikat. Nem értem miért ennyire nehéz ezt kitalálni. Egyedül abban van igazatok, hogy Nikki ezek után is dönthetett volna a gyermek sorsa felől.
2017. szeptember 30. 20:12 #40
Megint
Megint
visszatérő vendég
 
StátuszHow can an Angel break my heart?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.07.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 244631
Offline offline
Fogalmam sincs, hogy mennyi igaz ebből, mert mégis hogy nem veszi észre Nikki, hogy nem vette be a tablettákat (???)
Ha Ian kidobta a tablettákat, akkor utána elég hamar fényderülhetett erre, szóval nyilván az ő döntése is volt, ha egyszer megfogant és megszületett a gyerek, úgyhogy nem igazán értem.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok