Starity

Ezekre a szexszel kapcsolatos kérdésekre keresi a választ a legtöbb tini (18+)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 14. 16:16 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Seventeen hozta le a tinilányok által leggyakrabban feltett kérdéseket a szex témakörével kapcsolatban, melyekre egyúttal választ is adtak a fiataloknak. Lássuk, melyek ezek!
A teljes cikkhez kattints ide! (18+)
2017. október 14. 19:29 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Nem akarok semminek se tűnni, de mostanság mi ez a sok cikk ezzel a témával? Vagy akármi mással? Kezdem azt hinni, hogy az oldal kezd átirányulni a szexualitás felé, a sztárvilág helyett. Mikor először regisztráltam, pár éve, teljesen más volt minden. Ilyen jellegű cikkek? Hagyjuk már. Teljesen más volt minden. Értelmes és IGAZ tartalmaz engedtek csak kimenni a főfalra, vagy mi az istenre, most meg minden második szenny megjelenik. Gondolok itt erre, ez is miért volt szükséges? Tudják szerintem a fejesek, hogy az oldalon vannak kisebb életkorral rendelkező felhasználók; erre meg jöhet az a kifogás, hogy nem kötelező megnézni. Tudom, hogy nem kötelező, de az sem az, hogy ilyenekről írjatok, mert nem tudom, ki van ezzel így, viszont engem kifejezetten bosszant már, hogy egy SZTÁROS oldalon ilyen jellegű cikkek vannak. Persze, jók ezek kisebb arányban, de úgy gondolom, az oldal nem e dolog végett lett létrehozva..
2017. október 15. 11:29 #3
- törölt felhasználó -    
Lány lánnyal????????
Ott már baj van...
2017. október 15. 11:29 #4
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Ezekre a kérdésekre komolyan van még, aki nem tudja a választ? Egy csomó helyen ki van már ez taglalva, pontosan ezek kérdések, pontosan ezekkel a válaszokkal. Unalmas már, Lisanne- val pedig aban egyetértek, hogy nagyon sok az ezzel kapcsolatos cikk- egbe kéne több információt összegyűjteni, és hagyni a témát, én úgy gondolom. Értem én, ez egy tinioldal, tiniproblémákat taglalunk rajta. De a felesleges cikkek feleslegesek. És ez az volt.
2017. október 15. 11:30 #5
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Miley-Hannah fan, Egész pontosan milyen baj? Ne legyünk már ilyenek... Mindenki azt szeresse, akit akar.
2017. október 15. 12:39 #6
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Én személy szerint nem gondolom feleslegesnek ezt a cikket vagy az ilyen jellegű cikkeket, mert nagyon sok olyan szülő van aki ezt tabutémaként kezeli. Szülők sokszor azt hiszik, hogy úgy védik a gyerekeiket, ha bizonyos dolgokról egyáltalán nem beszélnek. Sok olyan tini van aki ezekről a dolgokról semmit sem tud és rendkívül tájékozatlan és úgy kezd nemi életet élni, aminek viszont lehetnek kellemetlen következményei. VISZONT a cikk címéből adódóan, ha ez a tiniknek szól - és én úgy tudom, hogy a tinédzser kor 12 és 18 év között tart - akkor miért van beállítva, hogy 18 éven aluliak ne olvassák el??? Szerintem ez így logikátlan, hogy a célközönséget pont kizárjuk...
2017. október 15. 13:28 #7
Bamby
Bamby
visszatérő vendég
 
StátuszKing of Pop, Rock and Soul ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 0
Azonosító: 139696
Offline offline
Tetszik ,hogy került bele azonos nemű párokkal foglalkozó rész is. Jó cikk lett ☺
2017. október 15. 20:24 #8
- törölt felhasználó -    
Döntsük már el, hogy ez egy sztároldal vagy női problémákat és intim kérdéseket taglaló majomparádé -.- Kezd nem csak unalmas, hanem undorító is lenni, hogy a kedves cikkíróknak csak e körül a téma körül forognak a gondolataik... glare.gif Egyetértek Lisanne-vel, van életvitel szekció, de ilyen mennyiségben és mélységben ennek itt nincs helye.

A kis okos homofób királylánynak meg üzenem, hogy szívjon magába egy kis értelmet, mielőtt billentyűzet elé ül. Az ő fejében van baj és ő nagyon beteg, ha a 21. században még képes fennakadni azon, hogy egyes emberek a saját nemükhöz vonzódnak. Ilyen ésszel nem kell attól félnie, hogy egy leszbikus lány "letámadja" majd, úgyhogy akár be is foghatja....
2017. október 15. 22:36 #9
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Egyet értek az előttem szólóval...döntsük már el hogy ez egy sztárokról szóló oldal vagy tiniügyekrő szóló...ha ennyire unatkoztok akkor lehet keresgélni! Nem csak azokkal a sztárokkal kell foglalkozni akik felkapottak , mert másokról is bőven van hír...például minden héten kapunk egy "érdekes" cikket Bella Thorne hajáról , ahelyett hogy másokkal is foglalkoznátok...pl. Peyton List és Cameron Monaghan olyan feltűnően kavarnak egymással hogy az Instagrammom másról sem szól , csak mindenhol az ők kialakuló románcukat látom és arra várok hogy vajon itt is írnak e róla de nem.....csak Bella haja, meg minden ilyen felesleges cucc van ide felpakolva...pl. már ezerszer kiveséztük azt hogy Nina miért hagyta ott a Vámpírnaplókat, mindig amikor róla van hir ezzel találom szembe magam...
Ezzel nem akarok letámadni senkit, csak elmondtam a véleményem. Csak ezzel azt szeretném mondani hogy jobban odafigyelhetnétek más sztárokra is hiszen van mit írni róluk, csak ti észre sem veszitek. Na itt a vége. Ezzel tényleg nem akarok megbántani senkit. De sajnos ez az igazság. Sokakra nincs fogyelem fordítva itt....
2017. október 15. 22:39 #10
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
F*ck látszik hogy este van! XD Remélem tudjátok értelmezni amit az előbb elmagyaráztam, mert én nem igazán tudom ! XD Sorry guys este van XD
2017. október 16. 08:47 #11
tixyyyyyy17
tixyyyyyy17
visszatérő vendég
 
Státuszyou in my love youn in my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.13.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 45
Azonosító: 267289
Offline offline
szerintem se volt felesleges cikk oké hogy vannak kiskoruak is de hát istenem egyszer ugy is meg fogják tudni az élet rendjét....és igen vannak olyan szulok akikegyáltalán nem beszélnek ilyenekrol a gyerekeikkel peddig kéne........

a másik meg....egyáltalán nem baj ha egy lány egy másik lánnyal van ok igy szeretik azt kész ez van ok meg lehet h ránk mondják h fujj férfival
2017. október 16. 18:51 #12
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
Netti35 pontosan!!
2017. október 17. 17:42 #13
fuvkinglarryshipper
fuvkinglarryshipper
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.11.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 264251
Offline offline
Ez a cikk tulajdonképpen tiniknek szól, akkor miért csak 18 éves kor fölött lehet elolvasni? Nevetségesek vagyok. Egy 18 év fölötti ezeket rég tudja, valószínűleg meg is élte.
2017. október 17. 18:37 #14
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Nekem a gifek jobban tetszettek, mint maga a cikk. biggrin.gif
Egyébként szerintem is felesleges a 18+-os figyelmeztetés, mert, aki betöltötte a 18-at, az ezeket már (jobb esetben) évek óta tudja. Egyébként ebben semmi újdonság nem volt, ugyanezeket már vagy százszor olvastam más megfogalmazásban.
2017. október 20. 18:25 #15
rainbowguy77
rainbowguy77
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 265066
Offline offline
hóvirág88
Remélem hogy a moderátorok letiltják a hozzászólásodat.
2017. október 21. 15:11 #16
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Idézet
...A szex érzelmileg erős kötelék két ember között...


Na vannak itt bajok. Nem minden ember gondolja vagy érzi ezt. Hagyjunk teret az olyanoknak is, akik érzelmi kötelék nélkül is szeretnek szexelni.

Amúgy meg örülök, hogy nem csak heteró szexről szólt ez, mert fontos, hogy tisztában legyünk azzal, a szex nem csak az amikor egy pénisz egy vaginában van.

Vannak itt még tanulni valók, de úgy érzem jó úton haladunk affelé, hogy a fiatalokat megtanítsanak ilyenekről.

Ja és még valami: a szüzesség egy hülye fogalom, amit a társadalom talált ki. Szerintem ezzel akarták kontrollálni a lányokat, hogy jaj, a szüzességet mennyire óvni kell meg minden, és hogy meg fogod bánni, ha túl korán elveszíted, meg ilyen baromságok. Ugh. Miss me with that bullshit.
2017. október 21. 15:20 #17
BanánosTicTac3
BanánosTicTac3
új tag
 
StátuszKeresd a Nemetont!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 245247
Offline offline
Stiles biggrin.gif <3 A gifek a legjobbak! biggrin.gif
2017. október 22. 16:17 #18
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Meg ne kovezzetek, de en 14 eveskent megneztem, es tenyleg volt par dolog, amit nem tudtam. A 18+ jeloles hatalmas ertelmetlenseg volt, mivel a kommenteket elnezve a felnott olvasok nagy resze tisztaban volt ezekkel a dolgokkal, viszont az en korosztalyomnak meg boven lenne belole tanulni valoja. Igen is fontos, hogy mi is tisztaban legyunk ezekkel a dolgokkal, mert van olyan baratnom, aki tudatlanul ugrott neki a dolognak es melysegesen megbanta utana. Tudatlankent belemenni egy nagy es jelentekes dologba szinte 99.9%-ban rossz elmenyt ad. Nem tudtam, hogy az egynemuek kozt is szexnek szamit, vagy hogy azon modon is el lehet veszteni, de koszonom Starity most mar ennyivel okosabb lettem, igaz habar nem ezert jottem fel az oldalra. Azok, akik a cikkirot szidjak es kerik szamona azert, hogy miert mert egy ilyen cikket letrehozni, azok forduljanak magukba, folytsak el a velemenyuket, ne a kommentszekcioban eljek ki magukat! Nem muszaj elolvasni minden cikket! Reklamacionak meg annyi ertelme van, hogy jol lejaratjatok magatokat. Teged, Hovirag88 meg csak melysegesen sajnalni es hatalmas szanalomban reszesiteni tudlak. Eleg szar lehet ilyen taplo es bunko emberkent elni a mindennapjaid... De he ne busulj, nem lehet mindenki erkolcsos!
*ekezetek nincsenek telorol, bocs emberek*
2017. október 28. 11:02 #19
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Jó cikk lett!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!