Starity

One Tree Hill / Tuti Gimi (2003-2012)

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 28. 18:06 #661
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Látom sajnos nem valami élénk a topik. sad.gif
Megnéztem szerdán az új részt, nekem nagyon tetszett, csak kicsit gáz az indok, amiért Peyton nem megy az esküvőre... Hát majd meglátjuk. Viszont a következő rész nagyon-nagyon jó lesz, jön a nagy nap, végre Brooke nagy napja. wub.gif beer.gif wub.gif w00t.gif

One Tree Hill - Behind the Scenes Brooke & Julian's Wedding


One Tree Hill - 8x13 The Other Half of Me Preview


8x13 - The Other Half of Me still képek, sajnos csak három kis méretű, de azért csak lesz több is. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: linus04, Sixy
2011. február 02. 13:28 #662
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

A ruha pont olyan amilyet én szeretnék majd egyszer. Zsófi pedig elbűvölően csodáltos.
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, kim04, Cakey5000, linus04, Sixy
2011. február 03. 18:47 #663
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
SPOILERVESZÉLY! (bár nem tudom, hogy Brittanyn és rajtam kívül sokan olvassák-e a topikot)
Szóval tegnap végre sikerült megnéznem az esküvős részt (hál égnek hamar volt hozzá felirat is), és nekem azért tetszett. Persze elég furcsa (<- így is mondhatjuk) volt így Leyton látogatása nélkül, meg Brooke apukája sem ment el a lánya esküvőjére. Jamie beszéde nagyon édes volt, ahogyan Haleyé is. Utóbbi mellesleg eszméletlenül cuki még mindig, és nagyon aranyos volt, mikor elárulta Jamienek, hogy húga lesz ("nem baj?"). wub.gif Brooke, azaz Mrs. Baker természetesen meseszép volt, de ez nála már alap dolog, csak most még szebb volt. biggrin.gif Rendes volt Julian-papától, hogy felkérte táncolni. És persze Brooke anyukája sem volt semmi, Daphne nyagyon jól alakított. smileeee.gif Az esküvői szexen enyhén kiakadtam, hogy a limuzinban ott volt Mia meg Chase... dry.gif De legalább Alex végre lemond Chase-ről és tetszik, hogy kezdenek jóban lenni Quinnievel. smileeee.gif Nagyjából most ennyi lenne a véleményem. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: kim04, Cakey5000, linus04, Sixy
2011. február 03. 19:30 #664
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
találtam 4HQ-t és még több normál méretűt. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: kim04, linus04, Sixy
2011. február 03. 20:00 #665
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
8x14 - Holding Out For A Hero
Biztosan vicces rész lesz, bár számomra még egyenlőre érthetetlen, hogy mégis hogy a fenébe jöhet most egy ilyen rész, amikor Brooke még csak az imént ment férjhez? laugh.gif



És persze néhány elengedhetetlen still kép. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: kim04, Cakey5000, Brittany, linus04, bertmccracken, Hollywood^^, Sixy
2011. február 05. 10:08 #666
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Gyönyörű volt az esküvős rész heart.gif én a végsőkig reménykedtem hogy nem Julianhoz meg férjhez hanem Lucashoz sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Hollywood^^
2011. február 05. 12:09 #667
- törölt felhasználó -    
ááá szerintem is nagyon jó volt az esküvős rész. Skills-en szakadtam a legjobban, mikor esküvő közben felállt és beordította hogy senki ne merjen megszólalni biggrin.gif
Kellett már egy ilyen rész a sok szomorú mellé. Szerintem még mindig az egyik legjobb sorozat, nem hiába fut a 8. évad.
Amúgy ez az utolsó, vagy még tervezik, hogy lesz még?
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. február 11. 01:16 #668
- törölt felhasználó -    
nagyon jó volt ez a szuperhősös rész biggrin.gif
Jana meg, úristen milyen jól énekel wub.gif

5 felhasználónak tetszik: Brittany, linus04, Hollywood^^, Lindsay019, Sixy
2011. február 20. 21:50 #669
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
SPOILERVESZÉLY!

8x14 - Holding Out for a Hero
Szokásos helykitöltő rész volt, azért voltak benne vicces pillanatok, főleg ugyebár a jelmez. Ezen kívűl Jananak varázslatos hangja van, azóta mindig meghallgatom az I wont give up-ot! smileeee.gif

8x15 - Valentine's Day is Over
Sajnos ez is egy kis helykitöltés volt, de legalább voltak benne aranyos pilanatok, no meg Brulian egész napi játéka.. A pizzás fiúnál majd leestem a székről a röhögéstől.. rohog.gif Haley is vicces volt, ahogyan levadászta Quinn ajándékát majd hisztizett és sírt, tetszett és aranyos volt. Mondjuk terhesen mindig az. smileeee.gif Claytől kedves volt, hogy megszervezte Quinnek azt a romantikus estét, igazán megérdemelték már. smileeee.gif Többre úgy nagyon nem emlékszem már. laugh.gif


Ezen kívűl hoztam nektek egy 8x16 előzeteseket. biggrin.gif Úgy néz ki, Brulian tényleg adoptálni akar.. De én meg ajánlom nekik, hogy Brooke legyen terhes. Különben nem leszünk jóban. reklamalo.gif Egyébként a hírek szerint most indul majd be a sztori igazán.. Várom. thumbsup.gif

8x16 - I Think I'm Gonna Like It Here Preview Clips
2 felhasználónak tetszik: Hollywood^^, linus04
2011. február 24. 20:48 #670
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Nekem Jamie az egyik best. Nagyon aranyos kis srác. smileeee.gif
Haley hihetetlen aranyos az utóbbi részekben, jól áll neki a terhesség. Nagyon várom már a legkisebb Scott érkezését. A Brulian páros még mindig nem a kedvencem (Brucas forever!) de meg kell hagyni aranyosak nagyon. Nagyon remélem Brooke inkább terhes lesz, mint az örökbefogadás. Szerintem nagyon aranyos anyuka lenne. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Hollywood^^
2011. március 27. 21:09 #671
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Most szántam rá magam, hogy bepótoljam az utolsó két évadot és egyet már ki is végeztem. Igazából Sophia miatt kezdtem bele, de a sztori is elég jó. Lucas és Peyton nem is annyira hiányzik biggrin.gif És úgy látom a 8. évadban visszatért a főcím, bár minden részben más előadóval... Mind1, legalább van laugh.gif
A 8. az utolsó évad ugye? 18 részes vagy még nem fejezték be?
2 felhasználónak tetszik: Hollywood^^, Lindsay019
2011. március 28. 01:30 #672
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.03.27. 21:09)
Most szántam rá magam, hogy bepótoljam az utolsó két évadot és egyet már ki is végeztem. Igazából Sophia miatt kezdtem bele, de a sztori is elég jó. Lucas és Peyton nem is annyira hiányzik biggrin.gif  És úgy látom a 8. évadban visszatért a főcím, bár minden részben más előadóval... Mind1, legalább van laugh.gif 
A 8. az utolsó évad ugye?  18 részes vagy még nem fejezték be?


Én is most nemrég hoztam be a lemaradásomat, nekem azért hiányzik Leyton, bár Brucas fan voltam annak idején, sikerült megváltoztatniuk a véleményem és nagyon örültem nekik, de hiányoznak. Ahogy a kis okosságok is, de végülis a részekbe beépülve is el lehet kapni pár jó monológot, ami szinte helyettesíti ezt. Hát, számomra a 7. évad egy mélypont volt, amin hamar túl akartam esni, a 8. évad jobban tetszik. Az intrónak baromira örültem, néhány feldolgozás nem nyerte el a tetszésem, de Kate Voegele, Laura Izibor, Mike Grubbs félék nagyon jók, Patrick Stumpé vicces, stb thumbsup.gif
Úgy tudom 22 részes lesz az évad, és elméletileg ez az utolsó, bár hivatalos kaszát még nem kapott... (Hát mondjuk remélem is, ez már egy OTH 2.0 mondhatni. Vagy 3.0 rolleyes.gif )
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Sixy
2011. március 28. 10:37 #673
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.03.28. 01:30)
Én is most nemrég hoztam be a lemaradásomat, nekem azért hiányzik Leyton, bár Brucas fan voltam annak idején, sikerült megváltoztatniuk a véleményem és nagyon örültem nekik, de hiányoznak. Ahogy a kis okosságok is, de végülis a részekbe beépülve is el lehet kapni pár jó monológot, ami szinte helyettesíti ezt. Hát, számomra a 7. évad egy mélypont volt, amin hamar túl akartam esni, a 8. évad jobban tetszik. Az intrónak baromira örültem, néhány feldolgozás nem nyerte el a tetszésem, de Kate Voegele, Laura Izibor, Mike Grubbs félék nagyon jók, Patrick Stumpé vicces, stb thumbsup.gif 
Úgy tudom 22 részes lesz az évad, és elméletileg ez az utolsó, bár hivatalos kaszát még nem kapott... (Hát mondjuk remélem is, ez már egy OTH 2.0 mondhatni. Vagy 3.0 rolleyes.gif )


Hát, engem Peyton karaktere mindig idegesített, talán a színésznő miatt, talán mert én is jobban szerettem a Brooke+Lucas párosítást smileeee.gif A 7. évad sem volt olyan rossz szerintem, mondjuk tényleg elég depressziósra sikerült. De a 8. nagyon tetszik, épp most tartok az esküvős résznél (már megnéztem) és az valami hihetetlen aranyos volt laugh.gif Szépen össze volt rakva, mosolyogtam végig, mintha fogas lett volna a számban. biggrin.gif Nagyon tetszett még az a rész, mikor SPOILER Brooke majdnem meghal, de Julian visszahozza. Az nagyon izgi volt thumbsup.gif
Az intrók nem mindig jók, van amelyik totál nem illik egy főcím videóba, de hát ez van.
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Hollywood^^
2011. március 28. 21:41 #674
- törölt felhasználó -    
Peyton sose volt szimpatikus. Brucas forver heart.gif
Az intrók nekem sem jönnek be, szerintem a régiek jobbak voltak. A balesetes rész nagyon jó volt. Nagyon izgultam Brooke-ért. smileeee.gif
22 részes lesz az évad. Valószínű, hogy nem kap folytatást, hisz sajnos a nézettsége folyamatosan esik. (de a 7.-re is azt mondták, hogy utolsó lesz...)
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2011. március 29. 16:02 #675
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Na én is utolértem a sorozatot a darával thumbsup.gif
Én szeretem a Brulian párost, annak ellenére, hogy régen szerettem Brukas-t, de végeredményben örülök, h a végére Lucas Peyton mellett kötött ki és Brooke meg megkapta Julian-t rolleyes.gif
Bár mindennek ellenére az én nagy kedvencem mindig is a Naley páros marad, nagyon aranyosak együtt, főleg Jamie-vel kiegészítve thumbsup.gif hihetetlenül imádom azt a kissrácot, szinte az első pillanattól fogva a szívembe lopta magát és azóta is a top kedvencek között van smileeee.gif
Bár a Lucas-féle okosságok nekem is hiányoznak, de ez leginkább a 7. évadban volt észrevehető., ami hát nem volt igazán a sorozat fénypontja, bár a vége felé már egész szépen felmásztak a hullámvölgyre, a sorozatzáró meg pláne ütős volt. biggrin.gif
A 8. évad nagyon tetszik, még azt is meg merem kockáztatni, hogy mostanra már tudták kompenzálni Leyton hiányát, bár az azért rosszul jött ki, hogy nem voltak ott az esküvőn. unsure.gif
A főcím visszatérésének meg örülök, még ha nem is mindegyik feldolgozás tetszik (sőt vagy a fele nem biggrin.gif) de még mindig jobban feldobja a sorozat hangulatát, mint a sima logós részkezdés.
Azon meg azért kuncogtam egy sort, hogy a sorozat történelme során, kb majdnem mindenki, minimum egyszer majdnem meghalt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Christo
2011. március 29. 19:00 #676
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.03.29. 16:02)
Na én is utolértem a sorozatot a darával  thumbsup.gif 
Én szeretem a Brulian párost, annak ellenére, hogy régen szerettem Brukas-t, de végeredményben örülök, h a végére Lucas Peyton mellett kötött ki és Brooke meg megkapta Julian-t  rolleyes.gif 
Bár mindennek ellenére az én nagy kedvencem mindig is a Naley páros marad, nagyon aranyosak együtt, főleg Jamie-vel kiegészítve  thumbsup.gif hihetetlenül imádom azt a kissrácot, szinte az első pillanattól fogva a szívembe lopta magát és azóta is a top kedvencek között van smileeee.gif
Bár a Lucas-féle okosságok nekem is hiányoznak, de ez leginkább a 7. évadban volt észrevehető., ami hát nem volt igazán a sorozat fénypontja, bár a vége felé már egész szépen felmásztak a hullámvölgyre, a sorozatzáró meg pláne ütős volt. biggrin.gif
A 8. évad nagyon tetszik, még azt is meg merem kockáztatni, hogy mostanra már tudták kompenzálni Leyton hiányát, bár az azért rosszul jött ki, hogy nem voltak ott az esküvőn.  unsure.gif 
A főcím visszatérésének meg örülök, még ha nem is mindegyik feldolgozás tetszik (sőt vagy a fele nem biggrin.gif) de még mindig jobban feldobja a sorozat hangulatát, mint  a sima logós részkezdés.
Azon meg azért kuncogtam egy sort, hogy a sorozat történelme során, kb majdnem mindenki, minimum egyszer majdnem meghalt biggrin.gif


Mondhatni, ez egy amerikai szappanopera. De sokkal nézhetőbb kategória számomra, mint egy spanyol-portugál-mexikói cucc. biggrin.gif rolleyes.gif
Jamie tényleg nagyon aranyos, az a rész nagyon tetszett, amikor Julian elment érte (Quinn a kórházban volt) és együtt töltötték a napot. wub.gif Chase és Mia pedig nem jártak sikerrel... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Hollywood^^
2011. március 29. 19:12 #677
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.03.29. 19:00)
Jamie tényleg nagyon aranyos, az a rész nagyon tetszett, amikor Julian elment érte (Quinn a kórházban volt) és együtt töltötték a napot. wub.gif Chase és Mia pedig nem jártak sikerrel... _nevet.gif


Haha, igen biggrin.gif Bár szerintem már kezdik túlzásba vinni Chase körül ezt az "ismerlek?" dolgot. Eleinte vicces volt, most már túl sokszor elhasználták. unsure.gif
Jamie annyira ééédes! wub.gif Julian is, bár elég érdekesen alakítgatják a karakterét, de Brooke-kal olyan jók együtt, hogy megbocsájtom, nagy kegyesen biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, Hollywood^^
2011. március 29. 19:44 #678
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.03.29. 19:12)
Haha, igen biggrin.gif Bár szerintem már kezdik túlzásba vinni Chase körül ezt az "ismerlek?" dolgot. Eleinte vicces volt, most már túl sokszor elhasználták. unsure.gif 
Jamie annyira ééédes! wub.gif Julian is, bár elég érdekesen alakítgatják a karakterét, de Brooke-kal olyan jók együtt, hogy megbocsájtom, nagy kegyesen biggrin.gif


Igen, nekem először nem volt szimpatikus, meg jóképűnek sem tartottam, de ahogy néztem a részeket, egyre jobban megkedveltem és egyre helyesebbnek is látom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. március 29. 20:27 #679
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
én kikészülök Julian mosolyától wub2.gif az az "egymillió dolláros mosoly" wub.gif
Amúgy nagy változáson ment keresztül a karaktere, de végül is így érdekesebb a sorozat, meg így még szerethetőbb,meg igen Jamie-Julian párosért is odavagyok rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, Domcicc, Hollywood^^
2011. március 29. 20:41 #680
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Mikor megjelent még rosszfiús volt, de nekem úgy is tetszett biggrin.gif Mondjuk tudtam, hogy maradni fog, mondtam is Sixynek, hogy első gondolatom az volt, hogy "Na, őt megtartjuk!" biggrin.gif Aztán bemutatkozott és hát tudtam, hogy Brooke egy Julianhez fog hozzámenni, szóval... blush.gif

Amúgy hihetetlen, de amíg daráltam az évadokat egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne spoilerezzem el a dolgokat magamnak, ha nem is akartam, akkor is belebotlottam. rolleyes.gif Persze azért értek meglepetések is biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Hollywood^^
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!