Játékokat A Forumra ;)
2004. november 01. 00:21
#2
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
Az ötlet jó, de mivel ez egy Celebrity HQ fórum, ezért elég valószinűtlennek tartom, hogy lesz ilyen. (De ezt majd az Admin, és a moderátorok eldöntik).
Max ha feltaszel pár játékot a fun topicba, akkor majd talán más is igy tesz.
És szerintem sem a tagok, sem a feltöltők nem örülnének, ha a látogatók a játékok miatt jönnek ide.
Max ha feltaszel pár játékot a fun topicba, akkor majd talán más is igy tesz.
És szerintem sem a tagok, sem a feltöltők nem örülnének, ha a látogatók a játékok miatt jönnek ide.
2004. november 01. 00:21
#3
A szerény vinnyogásom az : ilyenekre nincs szükség !!!
Nem a látogatók száma fontos hanem a minősége!!

Mert aki csak ezért jönne......hááát.....érdekes
Nem a látogatók száma fontos hanem a minősége!!
Mert aki csak ezért jönne......hááát.....érdekes
2004. november 01. 00:21
#4
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Idézet(KáZé @ 2004, November 1. - 00:18)
Bátorkodom felszólalni, h esetleg nem lehetne játékokat feltenni a forumra?
Megnővelni a látogatok számát 
[right][/right]
[right][/right]
Szerintem is jó ötlet
2004. november 01. 00:27
#6
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(Freeze @ 2004, November 1. - 00:23)
Egyelőre nem tervezzük, de ez még változhat...
Téma áthelyezve a Visszabeszélőbe.
[right][/right]
Téma áthelyezve a Visszabeszélőbe.
[right][/right]
Szivesen segitek ha arról van szó
2004. november 01. 00:30
#7
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
És pontosan mire gondoltál? W***zolásra, vagy kis flash játékokra? Mert az utóbbi elfér a fun topicban szerintem.
2004. november 01. 00:31
#8
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Idézet(zero_cool51 @ 2004, November 1. - 00:30)
És pontosan mire gondoltál? W***zolásra, vagy kis flash játékokra? Mert az utóbbi elfér a fun topicban szerintem.
[right][/right]
[right][/right]
flash
2004. november 01. 00:32
#9
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(zero_cool51 @ 2004, November 1. - 00:30)
És pontosan mire gondoltál? W***zolásra, vagy kis flash játékokra? Mert az utóbbi elfér a fun topicban szerintem.
[right][/right]
[right][/right]
Természetes flash gémekre!
2004. november 01. 00:32
#10
|
|
MarhaKwisatz Haderach |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 3381 Csatolások: 21993 Azonosító: 6 offline
|
Idézet(KáZé @ 2004, October 31. - 23:18)
Bátorkodom felszólalni, h esetleg nem lehetne játékokat feltenni a forumra?
Megnővelni a látogatok számát 
[right][/right]
[right][/right]
Ne jöjjön má ide mindenki csőstül. Tessék képeket feltenni. Ez a marha véleménye.
2004. november 01. 00:32
#12
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(zero_cool51 @ 2004, November 1. - 00:30)
És pontosan mire gondoltál? W***zolásra, vagy kis flash játékokra? Mert az utóbbi elfér a fun topicban szerintem.
Ember te sosem játszottál még a bordán pl.?
2004. november 01. 00:36
#16
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
nem, még nem játszottam. valahogy itt jobban érzem magam itt, mint a bordán. nem tudom miért.
2004. november 01. 00:38
#17
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Idézet(zero_cool51 @ 2004, November 1. - 00:36)
valahogy itt jobban érzem magam itt, mint a bordán. nem tudom miért.
[right][/right]
[right][/right]
Ezt jó hallani
Idézet(KáZé @ 2004, November 1. - 00:35)
vagy a szaboerika.com-on?!

[right][/right]
[right][/right]
vagy a sporton
2004. november 01. 00:40
#19
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Idézet(PHILIP @ 2004, November 1. - 00:35)
Off: kösz
amúgy a marha aláírása is cool
[right][/right]
amúgy a marha aláírása is cool
[right][/right]
OFF:ja az is nagyon jó csak amikor postoltam akkor még nem szolt hozzá marha és nem láttam az aláirását.megnéztem a cííííícaaaaaa listát az is nagyon komoly!
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:
