The Twilight Saga: New Moon / Alkonyat: Újhold (2009)
2009. július 23. 19:55
#82
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
[center][/center]
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. július 23. 20:29
#83
|
|
Bárányos lány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.26. Hozzászólás: 596 Csatolások: 873 Azonosító: 37752 offline
|
tejóég!
köszi mindet! fõleg a jacobosat
köszi mindet! fõleg a jacobosat
2009. július 24. 18:37
#89
|
mileyrocksvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.03. Hozzászólás: 265 Csatolások: 0 Azonosító: 81542 offline
|
Nagyon jó lett a hivatalos oldal
köszi a képeket
köszi a képeket
2009. július 26. 17:54
#91
|
|
Mia |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.04.23. Hozzászólás: 2575 Csatolások: 2322 Azonosító: 15188 offline
|
Idézet(Dani94 @ 2009. July 26. - 17:35)
nem értem mért van oda mindenki ezért a filmért meg a twilightért.. nem olyan jó filmek mint amilyennek beállitják.
Köszönjük, hogy ismét megosztottad velünk a véleményedet. Örülünk neki, hogy így gondolod. Remélem mostmár jobb.
2009. július 26. 21:33
#93
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(Dani94 @ 2009. July 26. - 17:35)
nem értem mért van oda mindenki ezért a filmért meg a twilightért.. nem olyan jó filmek mint amilyennek beállitják.
akkor nem nagyon értem az avatarodat
de sztem a szereplõk jól ki lettek választva és várom már a folytatást
2009. július 26. 23:48
#94
|
|
LucafromHungary |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.02.25. Hozzászólás: 778 Csatolások: 202 Azonosító: 53312 offline
|
a film szerintem a könyvhöz képest gyenge lett. de nekem ez az érzésem a harry potterrel is. nem lehet a történetet ennyire megváltoztatva ugyanúgy visszaadni, mint a lapokon.
nagyon várom már én is, bár tudom, hogy nem érheti utol a könyvet. de a falkára kíváncsi vagyok
nagyon várom már én is, bár tudom, hogy nem érheti utol a könyvet. de a falkára kíváncsi vagyok
1 felhasználónak tetszik:
florii
2009. július 27. 12:48
#95
|
|
Dani94 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.05.25. Hozzászólás: 1968 Csatolások: 3099 Azonosító: 30546 offline
|
Idézet(Christo @ 2009. July 26. - 20:33)
akkor nem nagyon értem az avatarodat
egyébként egy ideig engem is megõrjített, tök fanatikus voltam, csak errõl tudtam beszélni aztán lecsillapodtam és így utólag nem tudom miért kattantam be
van valami a könyvek hangulatában ami megtetszett, a filmben pedig nem nagyon érzékelni...
de sztem a szereplõk jól ki lettek választva és várom már a folytatást
de sztem a szereplõk jól ki lettek választva és várom már a folytatást
figy,szeretem a szereplõket,kristenért majd megveszek,rob olyan helyes és akkor peterrõl meg jacksonról ne is beszéljünk,de a film egy nagy .... és ahogy az elõttemszóló fórumozó is irta,igen a könyvhöz képest a film nagyon nagyon gyenge.
2009. július 27. 13:10
#96
|
|
Piros0817gonosz taemint törpe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.06. Hozzászólás: 1926 Csatolások: 6457 Azonosító: 70950 offline
|
Idézet(LucafromHungary @ 2009. July 26. - 22:48)
a film szerintem a könyvhöz képest gyenge lett. de nekem ez az érzésem a harry potterrel is. nem lehet a történetet ennyire megváltoztatva ugyanúgy visszaadni, mint a lapokon.
nagyon várom már én is, bár tudom, hogy nem érheti utol a könyvet. de a falkára kíváncsi vagyok
nagyon várom már én is, bár tudom, hogy nem érheti utol a könyvet. de a falkára kíváncsi vagyok
Én is így érzem, de nem csak azzal a két könyvvel, hanem a Gyûrûk ura 1-gyel és az Eragonnal is, de ettöl függetlenül mindegyiket szeretem könyvben is és filmben is.
2009. július 28. 12:12
#99
|
|
Piros0817gonosz taemint törpe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.06. Hozzászólás: 1926 Csatolások: 6457 Azonosító: 70950 offline
|
Idézet(Christo @ 2009. July 27. - 21:38)
a könyv- film témában nekem is ez a véleményem, kivéve a Gyûrûk Urát...az nekem jobban tetszett filmben 
Izlések és pofonok. Kinek mi tetszik, valakinek a könyv tetszik jobban van akinek a film, de szerintem ez így van jól.
2009. július 28. 18:49
#100
|
|
Bárányos lány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.26. Hozzászólás: 596 Csatolások: 873 Azonosító: 37752 offline
|
Idézet(Dani94 @ 2009. July 27. - 11:48)
figy,szeretem a szereplõket,kristenért majd megveszek,rob olyan helyes és akkor peterrõl meg jacksonról ne is beszéljünk,de a film egy nagy .... és ahogy az elõttemszóló fórumozó is irta,igen a könyvhöz képest a film nagyon nagyon gyenge.
najó, sztem ez azért túlzás...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline





