Starity

Új nemzetközi sztárfórum a világhálón

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 13. 08:35 #1
Okami
Okami
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 90
Azonosító: 284
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif


Új sztárfórum indult a világhálón, prominens nemzetközi tagokkal - aki otthonosan mozog ebben a világban, annak sokat mond Messias és Lilo neve.

Ha kedvelitek - márpedig tudom, hogy jópáran igen - a Celebutópiát és a Celebrity City-t, akkor ez is biztosan a kedvencetek lesz. smileeee.gif

Ime az oldal:

http://www.mansion-of-celebs.com/index.php

A Mansion of Celebs hivatalos nyelve az angol. Regisztrációra szükségetek lesz a belépéshez.


Ha bármilyen kérdésetek van, bombázzatok nyugodtan, MoC-Moderátorként bízom benne, hogy képes leszek válaszolni minden kérdésetekre. biggrin.gif

Kellemes hétvégét mindenkinek! beer.gif


Baráti üdvözlettel,


Okami meghajolo.gif
2009. március 13. 09:39 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Helló!

Én küldök is egy levelet, tagságot kérve, remélem, elintézitek hamar. biggrin.gif Kérdésnek hirtelen annyi jut eszembe, hogy van-e Star Trekes hölgyekrõl is képetek, amiket máshol nem találni? laugh.gif Plusz Jessica Steen is ritkaságszámba megy, bízok benne, róla is van egy tonna anyagotok. biggrin.gif
Ja, egy komoly kérdés is: magyar hírességekrõl is lehet oda majd képeket tenni, ugye? smileeee.gif
2009. március 13. 10:28 #3
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Szia Okami!

Köszi az infót!
Ha Penelope Cruz-ról lesz kép, amit remélek, akkor ott a helyem. cool.gif
Küldtem levelet. Remélem pozitív választ kapok a szerény angoltudásom ellenére. biggrin.gif

beer.gif
2009. március 13. 10:38 #4
Okami
Okami
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 90
Azonosító: 284
Offline offline
Szia Necros! smileeee.gif


Star Trekes-topikra hirtelenjében nem emlékszem - ezáltal azonban megnyílik elõtted a lehetõség, hogy felpakold õket a MoC-ra, jelezvén elszántságodat, hogy aktív tagja kívánsz lenni a közösségünknek. wink.gif

Jessica Steen kép valóban nagyon ritka, jómagam csak arra az egyre (headshot) tudok emlékezni, amit egy szintén Necros (biztosan névrokon) pakolt fel a CC-re. biggrin.gif

A többiek izgatottan várják a magyar hírességekrõl készült képeket, mert mi már tudjuk, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon, de én ezt a tudást még nem osztottam meg velük, nehogy minden külföldi pasi idejöjjön és elhappolja õket elõlünk. De ha ti vállaljátok ennek kockázatát, természetesen pakoljatok szabadon magyar hírességeket. biggrin.gif

--------

Szia Josh! smileeee.gif


Nemcsak Penelope Cruzról, de egyéb gyönyörû spanyol hírességrõl is akadnak szép számban képeink, mert jómagam is több kedvenccel rendelkezem spanyolhonból.

Szeretettel várunk! beer.gif
2009. szeptember 01. 13:37 #5
Okami
Okami
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 90
Azonosító: 284
Offline offline
Otthonunk továbbra is szeretettel várja új lakóit! biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!